ANASAYFA

Zen Yemek Odası

Zen Yemek Odası

Genelde pek çok kişi yemek odası seçerken mümkün olduğu kadar soft renkler arasından seçimlerini yapmaya özen gösteriyor. Çünkü böylece bu oda hem ferah bir görünüme erişmiş oluyor hem de yemek odası dekorasyonu çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmiş oluyor. Zen yemek odası özel rose ve ipek mat krem rengi ile birlikte baharın eşsiz rahatlığını bünyesinde barındırmayı başarıyor.

Yemek odası takımlarına bakıldığı zaman ortak payda sade olması. Ancak bu sadelikten sıkıla ve modernliği içerisinde barındıran bir yemek takımı arayanlar Zen yemek odası ile birlikte bu isteklerini en iyi şekilde yerine getirme özelliğine sahip oluyor. Bu takımın en önemli özelliklerinin başında ise akordeon kapakları gelmekte. Konsolda yer alan bu hareketli kapaklar sayesinde özellikle de gençler tek bir takım ile istemiş oldukları görünüme de ulaşmış olacaklar. Üstelik konsolun özelliği yalnızca akordeon tarzı özel kapakları değil.

Bununla birlikte konsolun ayakları rose renkte özel olarak tasarlanmış durumda. Üstelik ipek mat krem rengi ile rose birlikte nasıl kullanılacak diye düşünen müşteriler Zen yemek odasını inceledikleri zaman akıllarındaki her türlü soru işareti başarılı bir şekilde giderilmiş olacaktır. Markanın sahip olduğu tasarıma özel konsol aynası da yine akordeon tarzında özel olarak hazırlanmış durumda.

Böylece takım olarak kullanıldığı zaman ortaya herhangi bir sorunun çıkması da engellenmiş oluyor. Lakeden üretilmiş olan yemek odası uzun süreler boyunca sorunsuzca kullanıma uygun. Özel frenle menteşe ve ray sistemi bulunan konsol ve TV sehpası, böylece kullanışlılığını da en iyi şekilde arttırmış oluyor. Birçok kişi Zen yemek odasının konsol ve aynası dışında sade olduğunu düşünse de dekorasyon anlamında insanların düşündüklerinden de çok fazla alternatifi olacağı da bilinen bir gerçek.

Yemek odasında sade ancak modern ve şık görüntüyü ortaya çıkartabilecek olan Zen yemek odası takımı ister salonda isterse yemek odasında bir takım olarak sorunsuzca kullanılabilmesi adına özel olarak hazırlanmıştır. Bu yemek takımı ile artık insanlar en özel misafirlerini nerede ağırlayacaklarını çok daha iyi bilecekler.