ANASAYFA

Window Yemek Odası Takımı

Window Yemek Odası Takımı

ile yemek odanızı modern bir şıklık ile tamamlayabilirsiniz. Suntalam malzemeden geliştirilmiş olan yemek odası takımı dahilindeki tüm mobilyalar, kaliteli ve uzun yıllar boyu kullanım için uygun bir yapıya sahiptir. Window yemek odası takımı dahilinde; 1 adet masa, 4 adet sandalye ve 1 adet konsol bulunmaktadır. Takım dahilindeki mobilyaların bir yemek odası için ihtiyaç duyulan tüm temel mobilyaları kapsadığını söyleyebiliriz. Öte yandan pek çok farklı dekoratif düzene de uyum sağlayan bir tasarıma sahip.

Window yemek odası takımı dahilindeki masa aynı zamanda fonksiyonel özellikleri ile beğeninizi kazanacaktır. Masayı dilediğinizde yada ihtiyaç duyduğunuzda orta kısmında bulunan eşya saklama alanına, yemek gereçleri ile ilgili tüm eşyalarınızı saklayabilir, yerleştirebilir. İhtiyaç duyduğunuzda buradan kolayca servise hazır bir hale getirebilirsiniz. Bu özelliği ile özellikle de günün belirli saatlerinde servisin hazırlanması gerektiğinde büyük bir kolaylık ve zamandan tasarruf sağladığını söyleyebiliriz.

Takım dahilinde bulunan 4 adet sandalye suni deri yapısından imal edilmiş ve tasarlanmıştır. Bu anlamda bir yemek odası için en uygun suni deri tasarımının sandalyelere uygulanmış olduğunu söyleyebiliriz.

Window yemek odası takımı dahilindeki mobilyaların en önemli özelliklerinden birisi de kolay bir şekilde temizlenebilir olmasıdır. Kolay temizlenebilir ahşap yüzeyi, yemek esnasında yada yemek sonrasında masayı ve aynı zamanda sandalye gibi window yemek odası takımı dahilindeki tüm mobilyaları kolay bir şekilde temizleyebilmenize imkan sağlamaktadır.

Window yemek odası takımı dahilindeki mobilyalarda bulunan kapak ve çekmecelerde özel olarak geliştirilmiş bir yavaşlatıcı sistem kullanılmaktadır. Yavaşlatıcı sistem sayesinde kapak yada çekmeceyi açık bıraktığınızda dahi hızlı bir şekilde kapanmaz yada çarpmaz. Bunun yerine yavaş bir şekilde, hafifçe kapanır.

Hem şıklık hem de kalite anlamında beklentilerinizi karşılayan bir yemek odası takımı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Window yemek odası takımı her zevke uygun bir dekoratif yapıya sahiptir. Bu dekoratif yapıyı odanıza katkıda bulunarak daha şık bir hale getirebilmeniz de mümkündür. Oldukça kullanışlı masa, açıldığında uzunluğu 200 cm olmaktadır.