ANASAYFA

Violet Yemek Odası Takımı

Violet Yemek Odası Takımı

Violet yemek odası takımı özellikle de iç gıcıklayan renkleri ile ön plana çıkan tasarıma sahip. Kesinlikle standart olarak ifade edebileceğimiz pek çok yemek odası tasarımlarından sıkılan müşterilerimiz için önerebileceğimiz bir yemek odası takımıdır.

Violet yemek odası takımında bulunan farklı renkler aynı zamanda yemek odanızın dekoratif tasarımına farklı bir hava katıyor. Ağırlıkta olduğu ve ön plana çıkan başlıca renkleri meşe, antrasit ve fildişi olarak sıralandırabiliriz.

Kullanılan malzeme E1 standartlarına uygun, kanserojen olmayan malzemeden geliştirilmiş bir malzemedir. Mobilyaları uzun yıllar boyunca hijyenik ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle de yemek odası gibi bir alanın hijyen kurallarını sağlamasının ne derece önemli olduğunu ayrıca göz önünde bulundurduğumuzda, bu özelliğin son derece önemli olduğunu anlayabiliriz.

Violet yemek odası takımı ile birlikte gelen tüm mobilyalarımızın çekmece ve kapakları tamamen yavaşlatıcı sisteme sahiptir. Bu sayede bu dolap ve çekmeceleri kullanırken çarpma riski söz konusu olmayacaktır.

Violet yemek odası takımının bir diğer önemli özelliği de masanın genişletilebilir bir işlevselliğe sahip olmasıdır. Bu sayede normalde 4 kişilik planlanan masayı ihtiyaç duyduğunuz takdirde; 6, 8, 10 ve hatta 12 kişiliğe kadar genişletmeniz mümkündür. Bu sayede misafirleriniz, aileniz ve herkes için daha fazla alanı pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Son derece kullanışlı bir masa aynı zamanda düz ve şık tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Uyumlu renk sandalyeleri ile ergonomik, rahat bir oturuş ile yemek yemeniz ve sevdikleriniz ile güzel bir vakit geçirmeniz sağlanır.

Violet yemek odası dahilindeki mobilyaların camları temperli olarak da bilinen yapıya sahiptir. Bu yapı sayesinde camın kırılma oranı, diğer standart camlara oranla daha düşüktür. Kırılsa bile insana zarar vermesi olasılığı da düşüktür. Bu doğrultuda olası kaza ve darbelere dayanıklı, zararsız maddelerin kullanıldığı bir cam sistemi sunuluyor.

Oldukça kolay kullanıma sahip mobilyaları ile birlikte kendi aksesuarlarınızı da ekleyerek yemek odası dekorasyonunuzu daha şık bir hale getirmenizi sağlayacak; violet yemek odası takımı hem şıklık hem de kalite bakımından beklentilerinizi karşılıyor.