ANASAYFA

Vella Yemek Odası Takımı

Vella Yemek Odası Takımı

Vella yemek odası takımı krem ve ferah renk tonlarını sıkça yansıtan bir yemek odası takımı olarak karşımıza çıkıyor. Dekoratif bir yemek odası isteyen müşterilerin en çok beğenisini kazanan yemek odası takımlarından birisidir. Keşfetmeniz gereken pek çok ayrıntısı var ve tam anlamıyla modern bir hava yansıttığını görebiliyoruz.

Vella yemek odası takımının kalitesinden bahsedecek olursak, öncelikli olarak değinmemiz gereken kalite standartlarından birisi de tüm bu takım dahilindeki mobilyaların; E1 malzeme standartları olarak ifade edilen ve insan sağlığı ile uyumlu malzemeden geliştirildiğini söylemeliyiz. Hiç bir şekilde kanserojen madde içermeden geliştirilen bu mobilyalar uzun yıllar boyunca hijyenik ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Sandalyeler üzerindeki desenler ve ince tasarım çizgilerinin beğeninizi kesinlikle kazanacağını düşünüyoruz. Bir diğer dekoratif detayın ise başarılı bir vitrin düzeneği aynı zamanda bu vitrin içerisinde otantik LED aydınlatmasının olduğunu söyleyebiliriz.

Vella yemek odası takımı hem gündüz hem de akşam ve gece kullanımlarında son derece şık bir ortamı sunuyor. Bu ortamı aynı zamanda mobilya kullanışlığı açısından da değerlendirmek gerekiyor. Bu açıdan özellikle de masayı ele almalıyız. Çünkü bu masanın üst kısmı açılabilir ve uzatılabilir bir sisteme sahip. Bu da, normalde fotoğraflarda da gördüğünüz gibi 4-5 kişilik olan masanın, birden bire 6-8 kişilik olmasını sağlıyor. Bu özelliği ile aynı zamanda komşu, akraba ve diğer kalabalık ziyaret durumlarında oldukça verimli bir şekilde kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliyoruz.

Vitrindeki LED ışıklandırmanın ne kadar şık olduğunu belirtmiştik. Bir tavsiye olarak da söyleyebiliriz ki vitrini özel süs eşyaları, aksesuarlar ile genel olarak yemek odanızın dekorasyonuna uygun eşyaları da sergileyebilirsiniz. Belki de özel ve manevi değeri olan bir eşyanız da olabilir...

Vella yemek odası dahilindeki mobilyaların ayak kısımları yerden biraz daha yüksektedir. Bunun nedeni ise yemek odasının daha kolay bir şekilde temizlenebilmesini sağlamaktır. Bu sayede mobilyaları hareket ettirmek için fazladan efor sarf etmenize gerek kalmadan kolayca yerleri temizleyebilirsiniz.

Genel anlamda Vella yemek odası takımının krem renk tonlarındaki renklerde ağırlık olarak ön plana çıktığını görüyoruz. Huzur, ferah ve şıklık arayanlar için ideal bir takım.