ANASAYFA

Twin Yemek Takımı

Twin Yemek Takımı

Evinin dekorasyonunda mümkün olduğu kadar klasik tarzdaki mobilyaları seçmek isteyen ancak bu aşamada odaları çok fazla bilindik tarzdaki parçalar ile doldurmak yerine klasik fakat modern çizgileri bünyesinde barındıran kişiler özellikle de son dönemlerde üretilen mobilyalar ile bu isteklerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Twin yemek takımı da bu kategori içerisinde en fazla tercih edilen takımlardan bir tanesi olarak bilinmekte.

Twin yemek takımında kullanılmış olan ana renk kahverengidir. Kişiler eğer isterlerse koltuklarda farklı renkleri diledikleri gibi kullanabilirler. Sabit masanın ayakları oldukça kalın tarzda hazırlanmıştır. Ayakların üzerinde iki kat olarak kullanılan geniş yüzey ile ayaklar arasında ise renk farklı bulunmaktadır. Bu durum yemek takımına istenilen derinliği de sağlamış olmaktadır.

Masa ile sunulmakta olan 4 sandalyenin hazırlanması esnasında ön plana çıkartılmış olan şey ise rahatlığıdır. Çünkü hiç kimse yemek yerken kendini rahatsız hissetmek istemeyecektir. Bunun için özel olarak hazırlanan sandalyeler Twin yemek takımının orijinalinde açık kahverengi kumaş ile kaplanmıştır. Sandalyelerin ayakları ise masanın ayakları ile aynı renktedir ancak ona oranla çok daha ince olarak tasarlanmıştır. Yemek takımı ile birlikte gelen konsol ve vitrin ise modernlik ile klasikliği bünyesinde oldukça başarılı bir şekilde birleştirmiştir.

Yemek takımındaki konsol kapakları gazlı fren sistemine sahiptir. Vitrinde kullanılan kapaklarda ise bas – aç sistemi kullanılmaktadır. Vitrindeki diğer bir özellik ise gün ışığı LED aydınlatma özelliğinin kullanılmasıdır. Vitrinin cam kısmında yer alan bu aydınlatmalı alanın alt kısmında ise kapalı bir alan yer almaktadır. Böylece insanlar gerek vitrin gerekse konsollarında istedikleri kadar fazla eşyayı barındırabileceklerdir.

Yemek odası takımında bu parçalar ile birlikte gelecek olan şeylerden bir tanesi ise aynadır. Konsol üstü ayna bilindik tarzdaki aynalardan daha farklı bir tasarıma sahiptir. Üç adet aynanın sandalye ve masa ayaklarına uyumlu renkteki parçalar ile birleştirildiği ön kısmın arkasında ise daha açık renkte parçalar kullanılmıştır. Twin yemek odasındaki parçalar ayrı olarak satın alınabileceği gibi takım olarak da alınabilir ve bu sayede de istenilen görüntü ortaya çıkartılmış olur.