ANASAYFA

Sedef Yemek Odası

Sedef Yemek Odası

En şık yemek odası takımlarından birisi olan sedef yemek odası takımı, pek çok modelden farklı olarak özel aydınlatma sistemlerine sahip ve daha çok  krem renk tonları ile ağırlıkta ön plana çıkıyor.

Şayet sade ama şık bir yemek odası takımım olsun diyorsanız, sedef yemek odası takımı tam olarak beklentilerinizi karşılıyor diyebiliriz. Bu yemek odasına dahil edebileceğiniz küçük ve büyük aksesuarlar sayesinde ortamı çok daha şık ve dekoratif bir hale getirebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış!

Mobilya içerisinde, raflara özel bulunan aydınlatma sistemi sayesinde dolap içerisinde bulunan mevcut ya da sonradan ekleyebileceğiniz özel aksesuarlarınızı en iyi bir şekilde sergilemenizi sağlar. Bu oldukça şık ve modern bir hava yansıtır. Küçük ancak bir o kadar başarılı bu detaylar aynı zamanda evinize gelen misafirleri de etkileyecek.

Sedef yemek odası takımına dahil olan mobilyaların bir diğer önemli ortak özelliği ise kullanabileceğiniz dolap kapaklarının tamamen yavaşlatıcı bir sisteme sahip olmasıdır. Bu sayede siz bu kapakları kullanım sırasında bıraksanız bile çarpmayacak, bunun yerine yavaşça kapanacaktır.

Kullanılan kaliteli malzeme sayesinde mobilyaların kolay kolay zarar görmesi mümkün değildir. Bu aynı zamanda ince desenlere sahip sandalye yüzeyleri için de geçerli bir detaydır. Öte yandan bu mobilyaların geliştirilmesinde kullanılan malzemenin kaliteli ve kanserojen olmayan malzemeden olduğunu da belirtmeliyiz.

Dolaplar için kullanılan cam sistemi ise özel olarak geliştirilmiş olan “temperli cam” olarak da ifade edilen, güçlü bir cam sistemidir. Pek çok türden darbeye karşı dayanıklı olmakla birlikte olası bir kırılma durumunda da parçaların kesme olasılığı diğer cam türlerine oranla daha düşüktür.

Son olarak masamızın önemli bir özelliğine vurgu yapmalıyız. Pek çok yemek odası takımında bulamadığınız bu özellik “çift kitabeli masa sistemi” olarak ifade edilir ve normalde 4-5 kişilik için uygun olan masa ölçütleri, kısa bir sürede 6, 8 ya da 10 kişiliğe kadar genişletilebilir bir yapıya sahiptir. Bu anlamda şık olmakla beraber son derece kullanışlı bir masa olduğunu söylemeliyiz.