ANASAYFA

Romeo Yemek Odası Takımı

Romeo Yemek Odası Takımı

Romeo yemek odası takımı lüks bir tasarıma sahiptir. Mobilya üzerindeki detay desen motif işlemeleri ayrı bir hava katıyor. Genel olarak romantik bir tasarım ve dekorasyonun ön plana çıktığı bu yemek odası takımında tercih edilen renkler daha çok krem rengi, açık pembe tonları ve yine parlak renklerin tonları olarak sıralandırılabilir. Canlılık, romantizm, sadelik ve hafif dokunuş tercih eden müşterilerimizin tasarım anlamında beklentilerini karşılayan bir yemek odası takımı olduğunu söyleyebiliriz.

Romeo yemek odası takımı dahilindeki tüm mobilyalar özel olarak E1 malzeme standartları ile geliştirilmiştir. Bu da mobilyaların hiçbirisinde kanserojen ve insan sağlığına zararlı maddelerin olmadığı anlamına geliyor. Özellikle de söz konusu mekanın insanların yaşam alanı ve yemek odası olduğunda sağlık ve hijyenin ne derece önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Bu anlamda E1 malzeme kalitesi başarısı ile ön plana çıkmaktadır.

Takıma dahil mobilyalar aynı zamanda kalite beklentilerinizi de en iyi bir şekilde karşılıyor. Cam sistemine sahip mobilyalardaki camlar kolay kırılmayan, kırılsa da insana zararı en aza indirgeyen özel bir maddeden yapılmış; temperli cam olarak da bilinen cam sisteminden imal edilmiştir.

Yine pek çok dolabın çekmece ve kapağa sahip olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu kapak ve çekmecelerin daha yavaş bir şekilde kapanma hissiyatını sağlayabilmeleri açısından özel bir yavaşlatma sistemi mevcuttur. Bu sayede kullanım esnasında beklenmedik bir şekilde dolap kapağı ya da çekmece hızlıca kapanmaz.

Pek çok yemek odası takımından daha farklı olarak Romeo yemek odası takımı aynı zamanda sahip olduğu özel aydınlatma sistemi ile beğeni toplamaktadır. Aydınlatma sistemi dolap içerisinde sergilemek istediğiniz özel eşya, dekoratif eşya ve süs eşyalarınız için son derece etkili bir görsellik kazandırıyor.

Romeo yemek odası takımı hem tasarım hem de kullanışlık bakımından oldukça avantajlı bir yemek odasıdır. Kullanışlık bakımından özellikle de masayı ele almalıyız. Çünkü bu masa sistemi açılabilir bir sisteme sahip olup, normal koşullarda 4-6 kişilik olan masa bu sayede 8-10 kişilik olabilmektedir. Bu da ihtiyaç duyduğunuzda son derece pratik bir şekilde ihtiyacınızın karşılanması olarak ifade edilir.