ANASAYFA

Resital Yemek Odası

Resital Yemek Odası

Bu sıcak renk tonları ile yemek odanızın dekorasyonu baştan aşağı değişecek! Sıcak bahar ve yaz esintilerini yansıtan renk tonlarının ön plana çıktığı resital yemek odası takımında bir yemek odası için ihtiyaç duyulan tüm eşyaları bulabilirsiniz.

Resital yemek odası takımının özellikle de tasarım ve renk ağırlığı bakımından diğer pek çok yemek odası takımından ayrıldığını söylemeliyiz. Bu aşamada şık ve zarif bir tasarımıyla pek çok müşterimizin de beğenisini toplayan bir yemek odası takımı olduğunu söylememiz gerekiyor. Elbette ki bu eşsiz renklerden oluşan tasarımlara sizler de kendi özel aksesuarlarınız ile katkıda bulunabilirsiniz.

Yemek odası takımında dikkatinizi çekecek bir diğer önemli detay ise bazı kısımlarında özel aydınlatma sistemlerinin kullanılmasıdır. Bu aydınlatma sistemleri oldukça şık bir görsellik kazandırıyor ve doğrudan ortamın havasını da değiştiriyor.

Resital yemek odası takımı sizlere dekoratif anlamda pek çok şeyi sunuyor. Dikkat edilebilecek bir diğer önemli detay ise mobilya ayaklarıdır. Ayak seviyesi daha çok yerden daha yüksekte olup, bu sayede temizliğin daha kolay yapılması amaçlanmıştır.

Görsellerde de gördüğünüz mobilyalarda kapak ve çekmece sistemlerinde özel yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır. Bu sayede dolabı ya da çekmeceyi kullanırken kapağı tam kapatmasanız dahi çarpma gibi bir durum söz konusu olmayacak, yavaşça kapanacaktır.

Kanserojen madde içermeden geliştirilen bu kaliteli malzeme mobilyalar aynı zamanda rahatlık ve konfor sağlamaktadır.

Masa ve sandalyelerin muazzam uyumuna da dikkat çekmeliyiz. Sandalyeleri dikkatli incelediğinizde özel dikim olduğunu fark edebilirsiniz. Rahat bir oturma keyfi sağlayacak yapıdaki sandalyeler ile birlikte masa ile uyumlu şık bir görünüm sağlanıyor.

Mobilyalar özel aydınlatma sistemine sahiptir. Bu da mevcut ya da ekstra olarak tercih edeceğiniz bazı ev aksesuarlarını daha şık bir şekilde sergilemenizi sağlayacaktır. Renkli ışık seçenekleriyle canlandırabileceğiniz aksesuarlarınız ile birlikte aynı zamanda temperli cam sistemi olası darbelere karşı son derece dayanıklı olup, kolay bir şekilde kırılmayan bir sistemdir.

Resital yemek odası genel olarak kalite ve de şıklık beklentilerinizi en iyi bir şekilde karşılamak için geliştirilmiş bir yemek odası diyebiliriz.