ANASAYFA

Rainbow Yemek Takımı

Rainbow Yemek Takımı

Sade ancak şık bir yemek odası takımı seçmek isteyen insanların karşılarına çıkan modellerin istediklerinden çok daha farklı hazırlanmış olması, onların seçeneklerini çok daha farklı modellere doğru kaydırabiliyor. Halbuki Rainbow yemek takımı şimdilerde daha öncesinde hiç olmadığı kadar farklı bir yemek takımını sunmayı hedefliyor.

Beyaz rengin hakim olduğu bu yemek takımındaki gökkuşağı detayları sayesinde insanlar her zaman istemiş oldukları modern görünümü kolaylıkla elde etmiş oluyorlar. Vitrin ve konsolda yer alan bu detaylar, tam ortaya oldukça dikkatli bir şekilde konuşlandırılmış durumda. Böylece hem gözü yormuyor hem de diğer parçaların tamamen beyaz olması sonrasında ortaya çıkabilecek olan aşırı sade görünüm ciddi anlamda hareketlenmiş oluyor.

Gövde kısmında kullanılmış olan yonga-lamın yanı sıra konsol ve vitrindeki kapak kısımlar için parlak beyaz renkte high-gloss kaplama MDF tercih edilmiştir. Böylece ürün hem parlak rengi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken hem de çok kolay bir şekilde temizlenmesini de sağlamış oluyor.

Vitrin, konsol ve masa ayakları modern tarzda özel olarak tasarlanmıştır. Alt kısmı dik olarak inen ayaklar yukarıya doğru çıkmaya başladıkça genişlemektedir. Yemek masanın boyutu 8 kişiliktir. Böylece özellikle de kalabalık aileler için tercih edilebilecektir. Kullanılan sandalyelerin baş kısımlarının arka bölümleri yumuşak detayları ile göz doldurmaktadır. Genel olarak beyaz renkte üretilen sandalye ve ayaklar, eğer istenirse farklı renklerde özel olarak üretilebilmektedir.

Kapaklı olan parçalarda yer alan gazlı fren sistemi sayesinde uzun süreler boyunca açılıp kapansalar dahi herhangi bir sorun olmadan gönül rahatlığı ile kullanılabilecektir. Genel olarak pek çok kişi sade tasarımlar arasından seçim yapmak istemeseler de Rainbow yemek takımı içerisindeki dikkat çeken renklere uygun olarak kullanılacak aksesuarlar ile birlikte yemek odası hiç olmadığı kadar güzel bir görüntüye erişmiş olacaktır. İsmi gibi gökkuşağı güzelliğine sahip olan bu yemek takımı özellikle de modern tarzda hazırlanmak istenilen evler için mümkün olan en iyi sonuçları sunmakta. Yemek odasını kusursuz bir şekilde dekore etmek isteyenler Rainbow yemek takımı ile birlikte bu isteğini en iyi şekilde yerine getirmiş olacak.