ANASAYFA

Paris Yemek Odası

Paris Yemek Odası

Yemek odanızda lezzetli yemeklerinizi sevdikleriniz ile birlikte yerken rahat ve şık bir ortam istiyorsanız, paris yemek odası takımı tam olarak bu isteğinizi karşılamak için geliştirilmiş. Sade renk tonlarının ön plana çıktığı bir yemek odası takımı olan paris yemek odası takımı pembe, krem rengi ve aydınlık renklerin tonları ile şık, ferah bir ortamı yansıtmak için geliştirilmiş başarılı bir dekoratif tasarım örneği diyebiliriz.

Paris yemek odası takımına ekstra süs ve aksesuarlarınız ile katkıda bulunmanız da mümkündür. Dahilindeki mobilyalar E1 malzeme kalitesinde geliştirilmiş olup, hem sağlıklı hem de hijyenik uzun yıllar boyunca kullanıma uygun, kolay bir şekilde temizlenebilir bir yapıya sahiptir.

İnce desen ve işleme detaylarını mobilyalar üzerinde görebilirsiniz. Sandalyeler oldukça ergonomik olup, rahat bir oturma hissiyatı ve ergonomi sunmaktadır. Paris yemek odası takımını özel kılan daha pek çok ayrıntısı mevcut. Modern, etkileyici, ferah renklerden oluşan tasarımının yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de çok amaçlı kullanım bakımından beklentilerinize karşılık vermektedir.

Paris yemek odası takımı dahilindeki masanın en önemli fonksiyonel özelliklerinden birisi de kitabeli masa olmasıdır. Bu da normalde 6 kişilik olan bu masayı kolay bir şekilde 8 kişiliğe genişletebileceğiniz anlamına gelmektedir. Masanın alt kısmında bulunan çekmeceler kolayca çatal, kaşık setleriniz gibi servise hazır olarak sunabileceğiniz eşyalarınızı saklamanızı sağlamakta ve böylelikle de pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Kaliteli ahşap mobilyaların bulunduğu paris yemek odası takımının temizliği oldukça kolaydır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve bu şekilde de malzeme kalitesinden hiç bir şekilde ödün vermeyecek bir yemek odası takımı olduğunu söyleyebiliriz.
Paris yemek odası takımındaki tüm mobilyaların ayak sistemleri yüksektedir. Bunun amacı daha çok yemek odanızı temizlerken yerleri daha kolay bir şekilde süpürebilmenizi, silebilmenizi sağlamaktır. Bu anlamda temizliği kolaylaştıran bir ayak yapısı olduğunu söyleyebiliriz.

Mobilya kapak ve çekmeceleri özel olarak yavaşlatma sistemine sahiptirler. Bu sistem sayesinde dolap kapağını yada çekmeceyi açık bıraksanız dahi hızlıca kapanmaz, bunun yerine daha yavaş ve hafif bir şekilde kapanırlar.