ANASAYFA

Pablo Yemek Odası Takımı

Pablo Yemek Odası Takımı

Pablo yemek odası takımı, içinizi ısıtacak bahar renklerine sahip, son derece doğal bir dokunun ön plana çıktığı dekorasyon ayrıntılarına sahip bir yemek odası takımı. Özellikle de ahşabın içinizi ısıtan doğal renk tonlarına sahip bir yemek odası dekoratif düzenini seviyorsanız, tam anlamıyla beğeninizi kazanacak bir yemek odası takımı olduğunu söyleyebiliriz.

Pablo yemek odası takımı, küçük dokunuş ve süslemeler ile mükemmel bir ortamı oluşturabilmenizi sağlayacak bir düzene sahip. Bu anlamda özellikle de müşterilerin beğenisini kazanan kullanışlığı, Pablo yemek odası takımı dahilindeki tüm mobilyalar için söyleyebiliyoruz.

Özellikle de dekoratif görünüm açısından değinmemiz gereken önemli ayrıntılarından birisi de vitrindir. Çünkü vitrin başlı başına özel aksesuar ve eşyalarınızı şık bir şekilde sergilemeniz için uygun bir kullanışlığa sahip, iç kısımdan tamamen doğal bir ışık yansıması için LED aydınlatma sistemine sahiptir.

Mobilyalar tamamen fonksiyonel olarak geliştirilmiştir. Kullanmanız gereken çatal ve kaşıkları yerleştirebileceğiniz bölmeleri mevcut bir büfe mobilyaya sahip. Bir yemek odasında kullanmanız gereken temel eşyaların tümü için alan bulabiliyorsunuz. Ayrıca bir diğer önemli fonksiyonel detay olarak da masanın açılabilir olduğunu söyleyebiliriz. Masa normalde fotoğraflarda da gördüğünüz üzere 4-5 kişilik ancak açılabilir sisteme sahip olduğundan dolayı, eve misafir gelmesi gibi benzer durumlarda masayı açarak 6-8 kişilik bir masaya dönüştürebiliyorsunuz.

E1 malzeme kalitesi ile geliştirilen bu mobilyalar, hiç bir şekilde kanserojen ya da insan sağlığına zararlı maddeleri içermemektedir. Bu da hijyenik ve sağlıklı bir kullanış anlamına geliyor.

Mobilyaların çekmece ve dolap kapakları için özel yavaşlatma sistemi kullanılmıştır. Bu sayede dolap ve çekmece kullanımlarınızda, dolap ve çekmeceleri açık bıraksanız dahi çarpmayacaktır. Bunun yerine daha yavaş bir şekilde kapanacaktır.

Modern tasarıma sahip bir yemek odası takımı olan Pablo yemek odası takımı, şık çizgilere sahip olması ile de beğeninizi kazanacak.

Pablo yemek odası takımı için ayrıca diyebiliriz ki, yemek odasını küçük dokunuşlar ile dekore etmek isteyen herkes için son derece sıcak ve olumlu renklere sahip. Bu anlamda dekore etmeye uygun bir mobilya takımı seçeneğidir.