ANASAYFA

Orlando Yemek Odası

Orlando Yemek Odası

Doğal materyallerin eşyalarda kullanımı özellikle de son dönemlerde en fazla tercih edilen mobilya türlerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Orlando yemek odası takımı özellikle de son dönemlerde en çok tercih edilen mobilya türlerinden bir tanesi olarak biliniyor.

Orlando yemek odası takımı sade ancak şık bir yemek odası takımın olsun diyenlerin isteklerini tam olarak karşılaması adına büyük bir özenle hazırlanmakta. Ancak birçok kişi bu yemek odasının sadeliğinden şikayetçi olabiliyor. Bu aşamada yemek odası için birbirinden farklı dekoratif parçaları dilediğiniz gibi kullanma imkanına sahipsiniz. Böylece yemek odanızı tam anlamıyla istemiş olduğunuz tarzda dekore edebileceksiniz.

Kahverengi renk ve rustik ceviz kombinasyonu ile bulunduğu ortama oldukça sade ancak şık bir görüntünün ortaya çıkması hedeflenmiştir. Özel tasarıma ve renge sahip olan ahşap ayakları ile sadeliğinin yanı sıra modern görünümünü de korumuş oluyor. Yemek masasının ayakları ile tabla kısmı birbirini kombinleyecek renktedir. Masanın yüzeyi ve ayakları arasında biraz boşluk kalacak şekilde hazırlanan modelin yanında verilen sandalyeler ise rahatlığını düşünen insanların isteklerini yerine getirmektedir.

Orlando yemek odası takımının konsolu ise sürgülü kapaklara sahiptir. Kapaklarda bulunan kulplar ise takıma özel üretilmiştir. Birleştiği zaman takım hale gelen kapı kulpları görüntünün şıklığını tamamlanmaktadır. Ortada birleşecek olan kapakların arkasında ise düz hizalı raflar yer alıyor. Orta kısım ise yalnızca sürgülü kapakların birleşmiş olduğu noktadır.

Doğal görünümün tamamlanması ise ayna ile gerçekleştirilmiş oluyor. Klasik tarzdaki aynaların tam aksine duvar aynası berrak su birikintisi formunda özel olarak kesilmiştir. Böylece yalnızca masa sandalye ve konsol ile değil ayna ile de istenilen görüntü kolaylıkla elde edilmiş olacaktır. Yemek takımındaki masa ise iki farklı alternatif ile üretilmiştir. Sabit masa kullanmak istemeyenler eğer isterlerse açılır masa kullanabiliyorlar. Özellikle de kalabalık aileler Orlando yemek odası takımı seçmek istedikleri ancak masa konusunda sorun yaşadıkları için bu modeli tercih edemeyeceklerini düşünürken artık istedikleri boyutlardaki açılır masayı istedikleri gibi yemek odası takımının içerisine ekleme imkanına da erişmiş oluyor.