ANASAYFA

Naturel Yemek Odası Takımı

Naturel Yemek Odası Takımı

Naturel yemek odası takımı, doğal ahşap renklerinin ön plana çıktığı bir yemek odası takımıdır. Hem şık bir tasarım hem de tamamen doğallığı yansıtan detay, renklerden oluşan bu takım hem sevdikleriniz hem de misafirleriniz ile birlikte zaman geçirebileceğiniz dekoratif bir yemek odası şıklığı sunuyor.

Naturel yemek odası takımı sadece şıklığı ile sınırlı kalmıyor ve aynı zamanda fonksiyonel kullanım özellikleri sayesinde de beğeni kazanıyor. Bu özelliklerin başında da masanın açılır olması özelliği geliyor. Mevcut olarak masa 4-6 kişilik iken açılır durumda ise 8 kişiliğe kadar alan açılmaktadır. Bu sayede masanın alanının yetersiz geldiği durumlarda çok rahat bir şekilde masayı açabilir ve bu sayede kullanılacak olan alanı arttırarak, daha fazla kişinin masaya dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Yemek masası dahilinde; konsol, ayna, vitrin ve 6 adet sandalye takıma dahil olmaktadır. Mobilyaların her biri, birbiri ile uyumlu doğal ahşap renklerini yansıtmaktadır. Öte yandan hem vitrin hem de konsolun fazladan sahip olduğu dolaplar ve çok amaçlı kullanılabilecek çekmeceler sayesinde yemek odası ile ilgili ya da genel eşyalarınızı bu alanlarda çok kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

Geniş, ferah alan için uygun ve aynı zamanda doğallığı yansıtan bir dekoratif düzen yemek odası takımı arıyorsanız, Naturel yemek odası takımı tam olarak bu beklentilerinizi karşılıyor diyebiliriz.

Son derece şık olan vitrininde dilediğiniz özel eşyalarınızı değerlendirebilir ve bu vitrinde sergileyebilirsiniz. Oldukça şık bir vitrin içi LED aydınlatma sisteminin monte edilmesi de mümkündür.

Sonuç olarak naturel yemek odası takımının hem şıklık hem de kullanışlık bakımından beklentilerinizi karşılayacak bir mobilya takımı olduğundan emin olabilirsiniz. Bu anlamda yemek odanıza yeni, şık ve modern aynı zamanda doğal bir hava yansıtacak bir yemek odası takımıdır.

Son olarak bu yemek odası takımının kalite konusunda da beklentilerinizi karşılayacağını söyleyebiliriz. Nitekim sandalyeler oldukça ergonomik bir yapıya sahip, özel olarak geliştirilmiş bir yapıdadır. Bu sayede kolay ve rahat bir şekilde uzun süreli de olsa yemek odasında vakit geçirebilirsiniz.