ANASAYFA

Melinda Yemek Odası Takımı

Melinda Yemek Odası Takımı

Sevdikleriniz ile birlikte yemeklerinizi yerken aynı zamanda rahatlık ve şıklık ile keyfi hissedebileceğiniz bir yemek odası takımıdır. Melinda yemek odası takımında krem renkleri ağırlıktadır. Krem renkler ile birlikte ortaya çıkan son derece şık bir dekoratif düzen, mobilyaların kalitesi ile birlikte son derece etkileyici olmaktadır. Müşterilerimizin en çok beğendiği krem renk tonu ağırlıktaki, şık yemek odası takımlarından birisi olan Melinda yemek odası takımı aynı zamanda kaliteli ve işlevsel mobilyalara da sahip olmasıyla sizi etkileyecek.

Tam olarak 2017 yılının trend dekorasyonları göz önünde bulundurarak geliştirilmiş bir yemek odası takımı olduğunu söylemeliyiz. Bu takımda bir yemek odasında olması gereken tüm ayrıntıları itinayla düşünülmüş ve sağlanmıştır.

Melinda yemek odası takımında masa ile birlikte 6 adet sandalye de dahildir. Bu oda dahilinde sizlere ulaştırılacak olan mobilyaların bileşeninde hiç bir şekilde insan sağlığına zararlı bir bileşen bulunmadığından emin olabilir, uzun yıllar boyunca da garantili olarak melinda yemek odası takımını kullanabilirsiniz.

Melinda yemek odası takımını aynı zamanda ek aksesuar ve süslemelerinizde çok daha şık bir hale getirebilmek de tamamen sizin elinizde! Sizin için özel eşyalar, edinebileceğiniz özel süs aksesuarları, süs bitkileri ve çok daha fazla dekoratif eşyayı kullanarak, yemek odanızı çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Melinda yemek odası takımının en önemli özelliklerinden birisinin de bu takım dahilindeki mobilyaların E1 malzeme kalitesi dediğimiz kalitede olmasıdır. Bu da hem mobilyaların imalatındaki bileşen malzemelerin insan sağlığı için zararlı olmayan bileşenler olduğunu hem de mobilyaların kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olduğunu ifade etmektedir.

Özellikle de söz konusu yemek odası takımı olduğunda, bu takımın beklenmedik bir şekilde kirlenmesi ve hatta pek çok mobilya türü için “zorlu leke” olarak da ifade edilen lekelerin bulaşması muhtemel oluyor. Ancak melinda yemek odası takımında bu tür lekeler bir sorun olmuyor nitekim kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olan masa ve sandalyeler sayesinde, sadece basit bir ıslak bez ve beraberinde uygun bir temizleyici malzeme ile saniyeler içerisinde temizlik yapabiliyorsunuz.