ANASAYFA

Larissa Yemek Odası

Larissa Yemek Odası

Yemeklerini sevdikleri ile keyifli ve eğlenceli bir şekilde yemek isteyen, baharın tüm ışıltısını ve renklerini mobilyalarında göstermek adına araştırmalarını bu yönde ilerlemeye çalışıyorlar. Ancak karşılarına çıkan modeller ne yazık ki onların isteklerinin tam tersini sunabiliyor. Böylesi durumlar ile karşılaşmamak adına ise araştırmaların mümkün olduğu kadar dikkatli bir şekilde yapılması gerekmekte.

Larissa yemek odası, daha ilk görüldüğü andan itibaren insanlara kendini beğendiren modellerden bir tanesi. Üstelik genel olarak country tarzında hazırlanmış olmasına rağmen bu tarzın ön plana çıkan özelliklerinden biri olan ağır görünümü bulunmamakta. Tam aksine ana renk beyazın üzerinde yer alan desenler ile bulunduğu alana canlılık katmayı da başarmış oluyor.

Yüzey kaplamasında tamamen doğal desenli beyaz ve ceviz renk kullanılmaktadır. Yemek odasındaki parçaların ayakları yüksektir. Böylece yalnızca görünüş anlamında insanlara istediklerini vermiyor, aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde temizliğin yapılmasını da sağlamış oluyor. Compact vitrin ünitesinin cam ünitesi ise sağ sol olabilme özelliğine sahip olmaktadır.

Böylece vitrin yemek odasının her yerinde herhangi bir sorun olmadan çok rahat bir şekilde kullanılabilecektir. Larissa yemek odası takımı bünyesindeki sandalyelerin sırt kaplamasında ana desen kumaş döşeme kullanılmıştır. Yemek masası ise klasik tarzdaki masalar yerine kitabelidir. Büfe, gümüşlük ve vitrinde yer alan kapaklarda ise stoplama sistemi kullanılmaktadır.

Camlar klasik tarzdaki camlar yerine temperli özelliğe sahiptir. Böylece dış etkenlere karşı zarar görmesi gibi bir sorun ortadan kalkmış olacaktır. Özel aksesuar bölmesi ise yemek odasının kullanışlılığının artmasını sağlamaktadır. Larissa yemek odası uzun süreli kullanıma uygun E1 standartlarındaki malzemelerden üretilmiştir. Sağlığa zarar vermeyen materyallerden üretilmesi sayesinde ise insanlar akıllarında herhangi bir sorun olmadan kullanabilecektir.

Takım ile birlikte gelen büfe aynasında ise dantel desen kullanılmıştır. Böylece çok sert bir görüntünün ortaya çıkması engellenerek romantik ancak şık bir yemek takımı tercih etmek isteyen kişilerin bu isteklerini yerine getirmektedir. Renkli kulplar, fitil uygulaması ve özel tasarım birleştiği zaman ortaya tam olarak istekleri karşılayacak kaliteli bir yemek takımı çıkmış olacaktır.