ANASAYFA

Kristal Yemek Odası

Kristal Yemek Odası

Lüks ve şık bir dekoratif düzenin ön plana çıktığı kristal yemek odası takımında açık ve parlak renk tonları, hafif mavinin verdiği huzur ile birlikte ön plana çıkıyor. Şıklık konusundaki beklentileri en iyi bir şekilde karşılıyor.

Genel olarak değerlendirdiğimizde pek çok tasarım detayından bahsetmemiz mümkün. Yer yer led aydınlatma sistemleri ve parlak ışıklandırma konseptinin en başarılı bir şekilde uygulandığı bu yemek odası takımında gece ya da gündüz olması fark etmeden; huzurlu ve parlak bir yemek odasına sahip oluyorsunuz.

Oturma grubu ve genel olarak diğer mobilya üzerindeki ince işlemeleri de yakından baktığınızda gözlemleyebilirsiniz. Tüm bu detaylar, esasında yemek odanızın dekorasyonunu tamamlayan detaylar olarak ifade edilir.

Kristal yemek odasında görsellik olarak beklentilerin karşılanması amaçlanmış ve bu amaç doğrultusunda da her bir detay başarılı bir şekilde işlenmiştir. Bu nedenle de bu yemek odası takımımız aynı zamanda “kristal” adını almıştır.

Kristal yemek odası takımını; büfe, ayna, vitrin, gümüşlük, tv ünitesi, masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır. Dolayısıyla bu takımın bir yemek odasında ihtiyaç duyulan tüm temel mobilyaları karşıladığını çok rahat bir şekilde söyleyebiliyoruz.

Dilerseniz evinizin dekoratif durumuna göre ek olarak edinebileceğiniz aksesuarları da çok rahat bir şekilde kristal yemek odası takımına dahil edebilir ve ortaya kusursuz bir dekoratif düzen çıkarabilirsiniz. Tamamen size kalmış!

LED aydınlatma sistemi sayesinde çok daha şık ve etkili bir dekorasyon deneyimi sunulur. Bu aynı zamanda misafirlerinizin de beğenisini toplayacak küçük ancak önemli bir tasarım detayıdır. Kaliteli malzemeden geliştirilen mobilyalar aynı zamanda kanserojen olmayan bileşenlerden geliştirilmiş olup, temperli cam sistemi ile de kırılmalara karşı oldukça dayanıklıdır.

Dolap çekmece ve kapakları özel stoplama sistemine sahiptir. Bu sayede beklenmedik bir şekilde kapaklar kapanmaz ya da çekmeceler hızla çarpmaz. Her koşulda hafif ve yavaş bir şekilde kapatmanız sağlanır.

Kristal yemek odası takımının genel olarak beklentilerinizi karşılayan bir takım olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Fiyatı ile kıyasladığımızda da son derece şık ve uygun fiyatlı bir yemek odası takımı seçeneği olduğunu söyleyebiliriz.