ANASAYFA

Florida Yemek Takımı

Florida Yemek Takımı

Yemek odasında sevdikleri ile keyifli bir şekilde zaman geçirmek isteyen insanların büyük bir kısmı şimdilerde bu konuda onlara istedikleri sonuçları sunabilecek olan yemek odası takımlarını seçmeye çalışıyorlar. Geçmiş dönemlerin aksine karşılarına çıkan bilindik tarzdaki takımlar yerine mümkün olduğu kadar farklı ancak onların isteklerini yerine getirebilecek tarzdaki modeller arasından seçim yapmaya çalışıyorlar. Florida yemek takımı ise şimdilerde pek çok evde kendine yer bulan modellerden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta.

Yemek odası takımında ön plana çıkan şeylerin başında masanın tasarımı gelmekte. 8 kişinin üzerinde sorunsuzca yemek yemesine yardımcı olan bu masada ve diğer parçalarda ithal melamin kaplama, yonga lam ve MDF kullanılmaktadır. Yani Florida yemek takımı uzun süreler boyunca sorun çıkmadan kullanıma uygundur. Yemek odasının ayakları klasik tarzdaki masaların aksine X şeklinde hazırlanmıştır. Masanın üst kısmı ise iki parçanın birleşiminden oluşmaktadır.

Canlı bir kahverenginin kullanılmış olduğu 4 sandalyenin sahip olduğu renk aynı zamanda masanın üst kısmında kullanılan iki parçanın arasında da kullanılmakta. Sandalye ve masa, konsol, vitrin için kullanılan X ayakların renk ve modelleri isteğe bağlı olarak değişim gösterdiği için insanlar kendi isteklerine uygun olarak yemek takımında kullanılacak olan renk ve modeller değişebilecektir.

Konsol ve vitrin takımının ortasında yer alan ve sandalyelerin renklerine uygun çerçevelerin iç kısmında ise LED aydınlatmalar kullanılmıştır. Bu aydınlatma sayesinde özellikle de akşamları yemek odası hiç olmadığı kadar güzel bir görüntüye sahip olacaktır. Cam kısmın yanı sıra konsol ve vitrinin diğer kısımlarında da pek çok farklı ürün rahatlıkla saklanmış olabilecektir.

Konsolda yer alan özel alan aynı bölümdeki diğer alanlara oranla biraz daha yukarıya doğru çıkıntıdır. Bu durum hem görünüm anlamında istenilen başarılı etkiyi ortaya koyarken hem de çok daha fazla eşyanın konsolda saklanmasına da olanak tanımış olacaktır. İnsanlar evleri için Florida yemek takımını seçme istedikleri zaman burada yer alan ürünler arasından dilediklerini seçerek tamamen onların isteklerine bağlı yemek odasını hazırlayarak odalarını akıllarındaki gibi dekore etmiş olacaklar.