ANASAYFA

Elizabeth Yemek Odası

Elizabeth Yemek Odası

Yemek odasında klasik parçaları seçmek, genel olarak pek çok kişinin en fazla düşündüğü şeylerden bir tanesi. Böyle olunca klasik ancak şıklığı ile göz kamaştıran bir yemek odası takımını seçmeye özen gösteriyorlar. Elizabeth yemek odası, insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına onlara sunulan bir model. Marka özel olarak üretilen tozpembe renkteki bu yemek odası, sahip olduğu bu renk ile yemek odasının sakin bir ortam olmasını sağlamakta.

Üst tablada bulunan meşe kaplama ile yemek odasının klasik ancak şık bir görüntüye sahip olması da sağlanmış oluyor. Ancak meşe kaplama kullanılması ortaya çok ağır bir görüntüyü ortaya çıkartmıyor. Beraberinde MDF üzerine lake malzemenin kullanılması sayesinde müşteriler istenilen başarılı görüntüleri elde etmiş oluyor.

Elizabeth yemek odası takımı, klasik tarzdaki yemek odası takımlarının aksine insanların yaşam alanlarında kolaylıkla kullanılabilmesi adına özel olarak üretilmiştir. Yani bilindik tarzdaki yemek odası takımlarında yalnızca masa ve sandalyeler bulunurken bu modelde TV sehpası, konsol ve en önemlisi konsol aynası takım içerisinde yer alıyor. Özellikle de konsol aynası farklı boyutlardan oluşan yuvarlak yapısı ile alandaki görüntünün tamamlanmasını sağlamakta.

Sandalyelerin ahşap kısımları masa ve konsol ile uyumlu bir şekilde hazırlanırken süngerleri uzun süreler boyunca oturulmasına rağmen insanlara herhangi bir zarar vermeyecek tarzda, yüksek konfor sağlaması amacıyla büyük bir özen ile hazırlanmıştır.

Konsolun alt kısmında yan yana iki tane çekmece bulunmaktadır. Bu çekmecelerin altında bulunan iki dolap ise yemek odası takımına özel olarak hazırlanmış çift kapakları ile içerisindeki oldukça geniş alanı insanların kullanmalarına imkan tanımakta. Yumuşak ayaklara sahip olan yakımdaki TV sehpası ise yine aynı kulplar ile çekmece özelliğinin kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Sehpanın orta kısmındaki boş alan ise özellikle de dekorasyon konusunda insanlara istediklerini vermeyi hedeflemektedir. Evindeki dekorasyon çalışmalarını mümkün olduğu kadar klasik ancak mümkün olduğu kadar ağır olmayan mobilyalardan yana yapmak isteyen herkes, Elizabeth yemek odası takımını alarak bunu mümkün olan en iyi şekilde yerine getirmiş olacaktır.