ANASAYFA

Elegance Yemek Takımı

Elegance Yemek Takımı

Klasik tarzdaki yemek odası takımları her ne kadar ortaya çok güzel bir görüntüyü çıkartmış olsa da genel anlamda bu tarz yemek odası takımlarına bakıldığı zaman birbirinin aynısı görüntüleri görmek mümkün. Böyle olunca modern aynı zamanda şık bir yemek takımına sahip olmak ve sevdikleri ile bu yemek takımının içerisinde yer aldığı odada keyifli bir yemek yemeyi hayal eden kişilerin hayalleri de gerçekleşemeyebiliyor.

Şimdilerde ise Elegance yemek takımı ile birlikte bu konuda hiç olmadığı kadar başarılı sonuçlar elde edilmeye de başlamış oldu. Asil ve kaliteli bir yemek takımı olarak tasarlanan Elegance yemek takımı ile birlikte aslında insanlar bir yemek odasında olmasını istedikleri şeyleri rahatlıkla elde etmiş oluyorlar. Çünkü bu yemek odasında aslında orada bulunması gereken ancak yeterli yer olamadığı için bulunamayan her şey mevcutta yer alacak şekilde özel tasarımlar gerçekleştirilmiş.

Kitabeli yemek masası içerisinde yer alan bölmeye yerleştirilecek olan çatal kaşıklar sayesinde ekstradan yeni bir ürün satın alınması da gerekmemektedir. Üründe şıklığın yakalanması adına özel olarak yüksek lukens ayaklar kullanılmıştır. Bu ayaklar yalnızca şıklığını kendine ait olan tarzı ile ortaya koyan sandalyelerde değil masa, vitrin ve gümüşlük gibi yemek takımındaki her parçada kullanılmıştır.

Ünitelerde kullanılmakta olan taşlı kulplar ise düşünülenin aksine parçaların aşırı şatafatlı görünmesini engelliyor ve takımın genelinde hakim olan zarif havayı en iyi şekilde perçinlemiş oluyor. Özellikle gümüşlük ve vitrinde kullanılmakta olan renkli geniş camlar ve LED aydınlatmalar bir arada incelendiği zaman yemek takımının uyumu hiç olmadığı kadar ortaya çıkartılmış olmaktadır.

Büfe, vitrin ve gümüşlük üzerinde belirli yerlerde yine parçalar gibi beyaz renkli kabartmalar bulunmaktadır. Işıklandırma ise yalnızca diğer parçalarda değil aynı zamanda büfede de kendini göstermektedir. Büfenin üstünde yer alan ayna ise yine yumuşak geçişleri ile yemek odasının sade ancak şık bir özelliğe sahip olmasını da amaçlamaktadır. Takımdaki sandalyelerin tek renk olarak seçilebileceği gibi isteğe bağlı olarak iki renk olarak seçimi Elegance yemek takımı bünyesinde mümkün olmaktadır.