ANASAYFA

Carina Yemek Odası

Carina Yemek Odası

Yemek odasında renkleri kullanmak özellikle de son dönemlerin en fazla üzerinde durulan konularından bir tanesi. Üstelik bunu yalnızca gençler değil artık hemen her yaştan kişi tercih etmeye başladı. Ancak bu düşünceye sahip olan kişilerin yemek odası takımı seçerken kaliteli aynı zamanda mümkün olan en canlı ancak şık renklere sahip olan modelleri seçmesi gerekmekte.

Şimdilerde ise Carina yemek odası takımı insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Ceviz renginin ağırlıklı olduğu bu takımın ön plana çıkan yeri ise mavi ve pudranın muhteşem bir tonuna sahip olan sandalyeleri. İki rengin muhteşem uyumu sayesinde Carina yemek odası takımı bulunduğu alanda hem modern hem de klasik ve şık görüntüyü ortaya koymayı başarıyor.

Büfe, gümüşlük, kitabeli masa ve vitrindeki konik ayaklar oldukça sağlam olup yalnızca görüntüsü ile insanları etkilemiyor, uzun süreler boyunca herhangi bir sorun olmadan kullanılmalarına da imkan tanımış oluyor. Ayrıca yüksek ayaklar sayesinde temizlik hiç olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş olacak. Sandalyelerin tek özelliği ile renkleri değil. Font sırt kumaş döşemeleri ve ergonomik olmaları ile artık yemekler ve uzun sohbetler insanları bekliyor olacak.

Vitrin ve gümüşlük için temperli cam sistemi kullanılmıştır. Böylece bu alanlarda kırılma ya da çatlama gibi sorunların önüne geçilmiş olur. Vitrin isteğe bağlı olarak sağ ya da sol tarafta kullanılabilmektedir.

Kapak stoplama sistemi ve özel aksesuar bölmesi gerek vitrin gerekse büfe ve gümüşlük içerisinde kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir. Büfede yer alan çatal bıçak bölmesi sayesinde ise ekstradan herhangi bir ekipmana gerek kalmadan yemek odasında olması gereken parçalar buraya yerleştirilerek alandan tasarruf edilebiliyor.

Büfenin üzerinde yer alan büfe aynası dikdörtgen şekli ile alana ferahlık katarken üzerinde yer alan dekoratif ince desenler klasik şıklığı bünyesinde yer ediyor. Gerek vitrin gerekse gümüşlük içerisinde özel aydınlatma sistemi bulunduğundan gece gündüz demeden yemek odası sahip olduğu güzel görüntüyü misafirlerine sunmaya devam edecektir. Takımdaki parçalar ister tek başlarına ister aynı seri diğer mobilyalar ile rahatlıkla kullanılabilir.