ANASAYFA

Carina Yemek Odası

Carina Yemek Odası

Sevdikleriniz ile birlikte mutlu bir zaman geçirebileceğiniz, şık bir yemek odası takımı carina yemek odası, hafif dokunuşları yansıtan renkleri ile son derece şık bir dekoratif düzen sunuyor. Carine yemek odası takımı yeşil, ceviz renk ve doğal ağaç renklerinin karışımı, tonları ile geliştirilmiş bir yemek odası takımı olarak, oldukça orjinal ve farklı hisler uyandıran bir yemek odası takımıdır.

Carina yemek odası takımını tercih etmenizi gerektirecek pek çok neden sıralayabiliriz. Müşterilerimiz evinin her bir yanını özelleştirmek konusunda oldukça istekli davranıyor. Bu isteğe karşılık olarak, carina yemek odası takımı için söyleyebiliriz ki; pek çok özel aksesuar ile eşsiz şık bir hale getirebileceğiniz bir yemek odası takımıdır. Takım dahilindeki mobilyalar sizler için değerli süs eşyaları ve aksesuarları değerlendirmek ve böylece yemek odanızın genel dekorasyonuna katkıda bulunmak için oldukça müsait.

Ferahlığı ve rahatlığı simgeleyen renk tonlarını keşfetmeye hazır olun. Modern bir duruşu yansıtan düzeni yemek odanızda oluşturduğunuzda aşık olacağınızı söyleyebiliriz. Daha önce bu kadar estetik bir görünüm elde edemediğinizi fark ettiğinizde, carina yemek odası takımını ayrıca seveceksiniz.

E1 malzeme kalitesi olarak bilinen malzemeden imal edilen tüm bu mobilyalar, insan sağlığına zararlı herhangi bir bileşeni içermiyor ve aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Bu anlamda tercih edeceğiniz carina yemek odası takımının aynı zamanda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz hijyenik ve sağlıklı bir ortam sunacağından emin olabilirsiniz.

Carina yemek odası dahilindeki tüm mobilyalar oldukça işlevseldir. Yemek odanız ile ilgili; çatal, bıçak takımı gibi temel eşyalarınızı kolayca dolap ve çekmecelerde saklayabiliyorsunuz. Dolap ve çekmeceler özel olarak yavaşlatma sistemine sahiptirler. Bu sayede açık bıraksanız dahi hızlı bir şekilde çarpmaz yada ses çıkararak kapanmaz, bunun yerine daha yavaşça kapanırlar.

Carina yemek odası takımı dahilindeki tüm mobilyalar oldukça işlevseldir. Bu mobilyalar arasında en çok dikkat çeken ise masadır. Kitabeli masa özelliği sayesinde 6 kişilik olan masayı, 8 kişiliğe kadar çıkarabilmeniz mümkündür. Hem de bu kolay işlevselliği alandan tasarruf sağlayarak, kolayca uygulayabilirsiniz.