ANASAYFA

Atlantis Yemek Odası Takımı

Atlantis Yemek Odası Takımı

Yemek odanızı seçerken ayrıntılara ne kadar dikkat ediyorsunuz? Atlantis yemek odası takımında parlak renkler ön plana çıkıyor ayrıca ayrıntılı süs ve aksesuar detayları ile birlikte tam bir şıklık ortamı sizlere sunuluyor.

Altın renk, krem renk tonları, beyaz ve genel parlak renk ton detayları ile birlikte bir yemek odası takımı ancak bu kadar etkileyici tasarlanabilirdi. Ferahlığın ön plana çıktığı bu yemek odasında vakit geçirmek oldukça keyifli bir hale geliyor. Bunun için gerekli olan tüm detaylar sizin yerinize düşünülmüş.

Etkileyici vitrin modeli sayesinde sizin için değerli olan eşya ve aksesuarlarınızı ya da genel olarak yemek odanızı yansıtacak süs eşyalarını bu vitrinde değerlendirerek, çok daha bir şık bir şekilde sergilemeniz mümkündür. Bu da yemek odanıza ayrı bir hava katacak önemli bir detay olarak değerlendirilebilir.

Yemek odanızı oldukça çekici bir hale getirecek bir diğer önemli detay da mobilyaların kullanışlığı diyebiliriz. Atlantis yemek odası takımı dahilinde masa, sandalyeler, konsol, vitrin ve diğer temel eşyalar bulunmaktadır. Hem vitrin hem de konsol çok kullanışlıdır. Burada hem dolap içerisinde hem de çekmece içerisinde geliştirilmiş özel alanlar mevcut olup, bu alanları dilediğiniz bir yemek odası eşyaları, araç ve gereçleri ile birlikte doldurabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Mobilya üzerine özel bir şekilde işlenmiş motifler, desenler daha şık bir görüntü ortaya çıkarıyor. Altın rengine yakın, krem renk tonlarının beyaz renk ile muhteşem uyumunu bu mobilyalarda gözlemleyebilirsiniz. Genel olarak tasarım anlamında değerlendirdiğimizde beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir yemek odası takımı olduğunu düşünmekteyiz. Nitekim geniş ve çok amaçlı kullanıma uygun yapısı da bu durumu en iyi bir şekilde ifade etmektedir.

Atlantis yemek odası takımı dolapları ve çekmeceleri özel olarak yavaşlatıcı sisteme sahiptirler. Bu sayede çekmece yada dolap kullanımınız esnasında açık bıraksanız dahi çarpmayacak, bunun yerine daha yavaş bir şekilde kapanacaktır. Temizliği ve bakımı oldukça kolay mobilyalar, E1 kalite malzemesiyle geliştirilmiştir. Bu sayede temizliği de oldukça kolay ve aynı zamanda sağlıklı bir yapıya sahiptir.