ANASAYFA

Suit Yatak Odası Takımı

Suit Yatak Odası Takımı

Pek çok insan yatak odası takımı seçerken mümkün olduğunca açık renkli olan modeller arasından tercihlerini yapmaya çalışıyor. Çünkü onlara göre bu tarz alanlarda yalnızca açık ya da kırmızı ve kahverengi gibi renkler kullanılabilir. Halbuki özellikle de son dönemlerde gençler bu konuda son derece açık fikirlere sahipler. Böyle olunca da markaların büyük bir kısmı müşterilerinin istekleri doğrultusunda birbirinden farklı modelleri üretmeye devam etmekte.

Suit yatak odası takımı da yine son dönemlerin gözde modellerinden bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Yatağın başlığı siyah kumaş ile kaplıdır. İsteğe bağlı olarak kumaş rengi değiştirilebilse de siyah renk takım ile uyumludur. Yatak ise bazalı ya da bazasız olmak üzere iki farklı seçenek üzerinden hazırlanmakta.

Kişiler eğer isterlerse bazasız yatakları seçebilirken yatak odasında çok fazla eşyayı saklaması gereken kişiler bazalı yatak modelleri arasından seçimlerini yapabiliyorlar. Yatağın ayak kısmındaki koltukta ise dolap bulunuyor. Çok fonksiyonlu bu alan sayesinde Suit yemek odası takımı işlevselliğini arttırmış olmakta. Yatak odası takımındaki komodinlerin alt kısmındaki bölüm beyaz renk iken çekmece kısmı siyah renktedir.

Yatak odası takımı ile birlikte iki tane gardırop seçeneği onlara sunulmaktadır. Böylece özellikle de büyük yatak odalarının mümkün olan en iyi şekilde dekore edilmesi işlemi de tamamlanmış oluyor.

Gazlı fren sensörü bulunan gardıropların içerisi ise oldukça geniştir. İçeride yer alan çekmecelerdeki stoplu ray sistemi ise bu parçaların kullanımını ciddi şekilde arttırmaktadır. Gardıropların en büyük özelliklerinden bir tanesi ise duyarlı sensorlu LED ve spot aydınlatmanın bulunmasıdır. Böylece özellikle de akşamları dolap açıldığı zaman ekstradan ışık yakmak zorunda kalınmayacaktır.

Şifonyer ve şifonyer aynası ile tamamlanan Suit yatak odası takımında yer alan parçalar isteğe bağlı olarak takım içerisine eklenip çıkartılabilecektir. Bu sayede özellikle de küçük yatak odasına sahip olan ancak bu modeldeki yatak odası takımını kullanmak isteyen kişiler bu isteklerine diledikleri zaman erişmiş olacaktır. Renk tercihinin belirlenmesinden sonra ise artık insanlar evlerinde istedikleri tarzda bir yatak odasına sahip olabileceklerdir.