ANASAYFA

Mabel Yatak Odası

Mabel Yatak Odası

Yatak odası denildiğinde akla huzuru çağrıştıran renkler gelmektedir. Çünkü günün stres ve yoğunluğundan uzak olarak, rahat bir uyku almak ve sabahları enerjik bir şekilde uyanmak istediğiniz bir yerdir yatak odası. Bu beklentileri önemseyen mobilya geliştirici firmalar da boş durmuyor ve bu doğrultuda öne çıkan renkleri başarılı bir şekilde harmanlayarak, mobilya tasarımları ortaya çıkarıyorlar. Bu anlamda mabel yatak odası takımının mutlaka keşfedilmesi gereken yatak odası takımlarından birisi olduğunu söylemeliyiz.

Mabel yatak odası takımı oldukça zarif ve ince desenlere sahip, sıcak bir havayı yansıtan ve aynı zamanda yatak odanızda huzuru hissettirecek bir dekoratif düzeni yansıtıyor. Son derece kullanışlı mobilyalar, kaliteli özel malzemeden üretilmiş olup, aynı zamanda yatak odanızı isteğiniz doğrultusunda şık bir şekilde tamamlanmanızı sağlayacak özel süs, dekoratif aksesuarları da kullanabilirsiniz.

Dahilindeki mobilyalar E1 malzeme kalitesinden geliştirilmiştir. Bu da sağlığa zararlı olmayan mobilyalar anlamına geldiği gibi uzun dönem kullanımlarda da dayanıklı mobilyalar olduğu anlamına gelmektedir. Mobilyalarda pek çok kullanışlı çekmece ve dolaplar bulunmaktadır. Bu çekmece ve dolapları kullanımınız esnasında açık bıraksanız dahi hızla kapanmazlar. Bunun için geliştirilmiş özel bir yavaşlatıcı sistem mevcuttur. Bu sayede daha hafif ve yavaş bir şekilde kapanırlar.

Yatak, sağlığa zararlı olmayan, rahatlığınızı sağlayacak özel bir süngerden geliştirilmiştir. Aynı zamanda temizliği kolayca yapılabilen bir yüzeye sahiptir. Sizlere rahat bir uyku sağlayacak özel sünger yapısı ile uyku sonrasında enerjik bir şekilde uyanacaksınız.

Tüm mobilyalarda özel bir desen kullanılmıştır. Bu anlamda özellikle de tuvalet masası aynasındaki özel işlemeli desenlere dikkat çekmek istiyoruz. Son derece zarif işlenmiş bu desenler aynı zamanda geçmişin zarif dokunuşlarını da yansıtmaktadır.

Hafif ve huzur dolu renklerin ön plana çıktığı bir yatak odası takımı olan mabel yatak odası takımı ile yatak odanızda huzur, şıklığı, sevgiyi hissedeceksiniz. Son derece kullanışlı mobilyalar sayesinde yatak odanızda kullanmanız gereken tüm eşyalarınızı kolayca bu dolaplarda saklayabilir, özel gecelikleriniz ve diğer giysilerinizi de düzenli bir şekilde yerleştirerek, kullanıma hazır olarak bekletebilirsiniz.