ANASAYFA

İbiza Country Yatak Odası

İbiza Country Yatak Odası

Tam olarak geçmişle geleceğin ferah renk ve dokunuşlar ile yansıtıldığı bir yatak odası takımıdır. Country tarzında geliştirilen pek çok yatak odası modeline oranla daha ferah dokunuşları yansıtmaktadır. Bu anlamda krem ve parlak renklerin ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz.

İbiza country yatak odası takımını yakından keşfetmeye başladığınızda ilk farkedeceğiniz özellik, bu takımın başarılı bir malzeme kalitesinden geliştirilmiş olduğudur. E1 malzeme standardı olarak da bilinen ve ifade edilen bu malzeme kalitesi, insan sağlığı için uygun mobilya malzemesi olduğunu ifade etmektedir. Başarılı malzeme yapısını aynı zamanda yatak süngerinde ve İbiza country yatak odası dahilindeki diğer tüm mobilyalarda da deneyimleyebilirsiniz. Yatak son derece konforlu ve tamamen insan vücudu için uygun bir sünger yapısına sahiptir.

Yatak için özellikle de desenlere değinmeliyiz. Özel çiçekli desenler ve bu desenler ile uyumlu yatak yapısı, tam olarak country tarzını en iyi bir şekilde ifade ederken, doğadan özel renk ve dekoratif yapıyı da en iyi bir şekilde yansıtmaktadır.

Country yatak odası takımı dahilinde gardolap, şifonyer, komidin, ayna ve karyola bulunmaktadır. Karyola dışında diğer mobilyalarda bulunan özel çekmece ve dolap kapakları özel olarak tasarlanmış ve de bu kapaklar, çekmeceler özel bir yavaşlatma sistemine sahiptir. Bu sayede açık bıraksanız dahi hızlı bir şekilde kapanmayacak, bunun yerine hafifçe kapanacaktır.

İbiza country yatak odası dahilindeki renkler yeni model yatak odası trendleri renklerinden esinlenilerek belirlenmiş, bir yatak odasında olabilecek en ferah ve aydınlık havayı yansıtabilecek renkler olma özelliğine sahiptir. Yatak ile ilgili bir diğer önemli detay ise yatak başlığında özel stoplamalı led lamba bulunmaktadır. Bu lamba özellikle de akşam ve geceleri şık bir görüntü sergilemektedir.

Genel olarak ibiza country yatak odası takımı hem kalite hem de şıklık beklentilerinize cevap veriyor diyebiliriz. Sahip olduğu yüksek ayaklı yapısı sayesinde aynı zamanda kolay bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Ferah bir yatak odası dekorasyonu için de ibiza country yatak odası takımını tercih edebilirsiniz.