ANASAYFA

Eylül Yatak Odası

Eylül Yatak Odası

Yatak odasının sade ve dinlendirici bir şekilde dekore edilmesini isteyen kişilerin son dönemlerde en fazla tercih ettikleri modellerden bir tanesi olan Eylül yatak odası, latte ve ıhlamur renklerinin birleşimi ile ortaya tahmin edilenden çok daha muhteşem bir takım çıkmış oluyor. Bu iki rengin yanı sıra komodin ve tuvalet masası üzerinde kullanılmış olan koyu bronz ayna ile birlikte ise istenile avangard görünüm de sağlanmış olmaktadır.

Yatak odası takımına bakıldığı zaman ilk olarak insanların akıllarına gelen şey hiç şüphesiz ki sadelik oluyor. Her ne kadar bazı kişiler şatafatlı ve koyu renkli bir yatak odasını tercih etmek isteseler de gerek dekoratörler gerekse mobilya üreticileri bu konuda onlardan çok daha farklı düşünmekte. Çünkü yatak odasının enerjiyi yükseltmesi adına mümkün olduğunda dinlendirici bir etkiye sahip olması gerekmekte ve Eylül yatak odası insanların bu konudaki isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi hedeflemekte.

Sonbaharın beraberinde getirmiş olduğu rahat ve dingin havayı yatak odasına taşıyan Eylül yatak odası sayesinde deri ile ahşabın uyumunu yaşamak mümkün olacaktır. Üstelik bu model klasik tarzdaki yatak odalarının aksine oldukça fonksiyonel olması ile ön plana çıkmaktadır. Böylece Eylül yatak odası içerisine isteyen herkes bütün kişisel eşyalarını koyma imkanına erişmiş olacaklar.

Yatak odasında kullanılan deri anti kansorejendir. Böylece gönül rahatlığı ile kullanılabilecektir. Gardırop kapaklarında stoplama özelliği bulunmaktadır. Aynı şekilde çekmecelerde de stoplama sistemi bulunmaktadır. Eylül yatak odası içerisinde sürgü kapaklı gardırop, 5 kapaklı gardırop, tuvalet aynası, tuvalet masası, şifonyer, yatak başlığı, karyola ve komodin bulunmaktadır. Bunların yanında kişiler isteklerine bağlı olarak puf ya da sandalye seçimini rahatlıkla yapabiliyorlar.

Gardıropların içerisi oldukça geniş olduğundan ister raflara ister içeride yer alan askılar kullanılarak burada istenilen her şey rahatlıkla saklanabilmektedir. Ayna üzerindeki desenler ve özel olarak hazırlan kulplar sayesinde aslında çok sade olarak görülebilen Eylül yatak odası takımı düşünülenden çok daha modern bir görünüme sahip olacaktır. İnsanlar bu yatak odası takımını tam anlamıyla istedikleri tarzda dekore etme imkanına erişebiliyorlar.