ANASAYFA

Eylül Yatak Odası

Eylül Yatak Odası

Eylül yatak odası sonbahar esintilerini en güzel bir şekilde yansıtan bir yatak odası takımıdır. Sonbahar renklerinin başarılı bir şekilde harmanlandığı bu yatak odası takımı E1 kalitesinde malzemeler ile üretilmiş olup, sağlıklı ve hijyenik bir yatak odasını sizlere sunuyor.

Son derece dekoratif renk kombinasyonu aynı zamanda özel sonbahar desenleri ile birlikte daha uyumlu bir hale getirilmiş. Eylül yatak odası genel anlamda rahatlatıcı sonbahar tonlarına sahip ve aynı zamanda ergonomik yapısı ile de sağlıklı bir uyku sağlamak için geliştirilmiş.

Yatak odasının şıklığını önemseyen herkesin mutlaka tercih etmeyi düşünebileceği bu yatak odası takımında ihtiyaç duyulan tüm temel mobilyalar mevcut diyebiliriz. Eylül yatak odası takımı aynı zamanda kendi özel dekoratif tasarımını ve aksesuarlarınızı da oluşturmanıza izin veriyor. Ekleyebileceğiniz yatak odanıza özel dekoratif aksesuar ve süsleri en iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Tüm özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz ya da sergileyebileceğiniz son derece kullanışlı kapaklı ve çekmeceli dolap modelleri mevcuttur. Bu dolap ve çekmeceler aynı zamanda kullanım sırasında hızlı çarpamaması için özel bir yavaşlatma sistemine sahiptir. Bu sistem sayesinde kapağı bıraksanız da hızla çarpması söz konusu olmayacak.

Şıklık ile birlikte ergonomik yatak sayesinde tüm gece boyunca rahat bir uyku alacak ve güne enerjik başlayacaksınız. Komodin ile özel eşyalarınızı kolayca bekletebilir ve sabah uyandığınızda alabilirsiniz.

Sürgü kapaklı, 5 kapılı gardırop sayesinde kıyafetlerinizi ve ekstra özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz geniş bir dolaba sahip oluyorsunuz. Son derece kolay kullanıma sahip bu gardırop aynı zamanda sürgülü bir sisteme sahip olmasıyla da son derece şık. Şifonyer ve komodin ile birlikte bir yatak odası takımında olmazsa olmaz diyebileceğimiz tüm eşyalar eylül yatak odası takımı dahilinde bulunuyor.

Özel aksesuar bölmesi ile özel aksesuarlınız ile odanızın dekorasyon düzenini canlandırabilir, kendi zevk ve isteğinize göre bir dekoratif düzeni kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Ergonomik rahat bir sünger yapısıyla tüm gece boyunca rahat bir uyku sağlayacak özel yatak ve aynı zamanda sağlığa zarar vermeyen ahşap yapısına sahip mobilyalar sizlere sunuluyor.