ANASAYFA

Carina Yatak Odası

Carina Yatak Odası

Carina yatak odası takımı, ceviz ve ağaç renk tonlarının hakim olduğu, huzur ve doğallığı temsil eden bir tasarıma sahip yatak odası takımıdır. Sizler de evinizin genel atmosferinin doğallık ve huzuru yansıtan bir dekorasyonu yansıtmasını önemsiyorsanız, mutlaka düşünmenizi önerdiğimiz bir yatak odası takımıdır. Öte yandan işlevsel ve kaliteli malzemeden imal edilmiş mobilyaları, sizlere uzun yıllar boyunca beklentilerinizi karşılamayı amaçlamaktadır.

Carina yatak odası takımı dahilindeki yatak, insan vücudu için özel bir sünger yapısına sahiptir. Tüm gece yada gün boyunca rahat bir uyku almanızı sağlarken, aynı zamanda güne enerjik başladığınızı da hissedeceksiniz. Rahatlık beklentilerinizi en iyi bir şekilde karşılayan bu yatak, aynı zamanda sağlığa zarar vermeyen özel bir sünger dokusundan geliştirilmiştir. Özellikle de yatak odası için hijyenik ve sağlığın ne derece önemli olduğunu bilmekteyiz.

Carina yatak odası takımı dahilinde aynı zamanda kaliteli, sağlığa zararlı olmayan ahşap kullanılmıştır. Hem yatak süngeri hem de ahşap olarak özel malzemenin kullanılmış olması; bu yatak odası takımını uzun yıllar boyunca hijyenik ve sağlıklı olarak kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Yatak odası takımı dahilinde pek çok kullanışlı ve kaliteli mobilyalar bulunmaktadır. Her mobilyanın kullanışlı ve farklı ölçülerdeki rafları, çekmeceleri, dolapları gibi son derece kullanışlı kısımları mevcuttur. Dolap kapakları ve çekmeceler özel bir yavaşlatıcı sisteme sahip olduğundan, açık bıraksanız dahi çarpmayacak, bunun yerine yavaşça kapanacaktır.

Mobilyaların ayrıca pek çok özel aksuarı sergileyebileceğiniz kısımları da mevcuttur. Sizin için önemli olan eşyalarınızı sergileyebileceğiniz gibi yatak odanıza özel dekoratif süs eşyaları alarak da mobilyaların bu özel boş alanlarını değerlendirebilirsiniz.

Genel anlamda ferahlık, şıklığı yansıtan bir yatak odası takımı olarak carina yatak odası takımı aynı zamanda temizliği kolaylaştıran bir ayak yapısına da sahiptir. Bu doğrultuda yüksek ayaklar, temizlik esnasında yerleri daha etkin ve mobilyaları hareket ettirmenize gerek kalmadan, kolayca temizlemenizi sağlamaktadır.

Kaliteli ahşap, sünger yapısı ile birlikte sahip olduğu renk uyumunun da beklentilerinize cevap verdiğini hissedeceksiniz. Carina yatak odası takımı, yatak odanıza huzur katacak.