ANASAYFA

Bolero Yatak Odası

Bolero Yatak Odası

Normalde yatak odası takımı denildiği zaman herkesin aklına bilindik tarzdaki takımlar gelmekte. Böyle olunca da insanlar onların isteklerini karşılayacak tarzdaki takımları bulmak adına araştırmalarını çok daha uzun süreler boyunca yapmayı tercih ediyorlardı. Şimdilerde ise Bolero yatak odası ile birlikte bu konuda akılda sorulabilecek olan her türlü soruya cevap alınmış oluyor.

Yatak odasını mümkün olan en zarif şekilde hazırlamak isteyenlere yönelik hazırlanmış olan Bolero yatak odası, modernliği ağırbaşlı tasarım ile birleştirmeyi de başarmış. Parlak siyah ve Hint cevizinin birleştirildiği bu modelde yatak başlığı ise bilindik olan tarzdan çok farklı. Yatak başı yatağın gövdesi ile birleşik. Baştan yatağın bulunduğu alana yatay bir şekilde geçiş yapılan yatak başındaki yumuşak detay, zarifliğini de en iyi şekilde ortaya koymayı başarmış oluyor.

Yatağın ayak kısmı ise kahverengi özel ayaklar ile yukarıya kaldırılmakta. Birçok kişinin yatak odası seçimi konusunda en fazla zorlandığı şeylerden bir tanesi depolama alanlarının az olması. Böyle olunca birçok kişi ek dolaplar alarak takımını bozmak zorunda kalabiliyorlardı. Ancak Bolero yatak odası ile birlikte bu durumda da oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlandı.

Bu çalışmaların sonrasında da takım içerisinde iki farklı gardırop bulunmakta. Bunlardan biri sürgü kapaklı gardırop. Gardırobun sağ kısmı ahşap detaylarla süslenmiştir ve orta kısmında ayna bulunmaktadır. 5 kapaklı gardıropta ise ahşap detaylar her iki tarafta kendine yer bulmaktadır.

Bolero yatak odası takımı içerisinde yer alan bu iki gardırop dışında komodin, şifonyer aynası, 2 adet şifonyer ve 1 adet puf bulunmaktadır. Kahverengi ve siyahın eşsiz güzelliğini bünyesinde barındıran bu modelde eğer isterseniz satıştaki parçaların sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yani tek bir gardırop ya da iki tane puf olmasını istiyorsanız; satın alım işlemleri esnasında alacakları parçaların sayısını diledikleri gibi belirleyebiliyorlar. Evinin her odasını rahat, şık ancak zarif bir şekilde dekore etmek isteyen herkes artık söz konusu yatak odası olduğunda uzun süre araştırma yapmak yerine kolayca tercihini Bolero yatak odasından yana yapabilmenin mutluluğunu yaşayacak.