ANASAYFA

Berrak Yatak Odası Takımı

Berrak Yatak Odası Takımı

Berrak yatak odası takımı tıpkı adı gibi oldukça parlak ve ferah renk tonlarına sahip, oldukça sade ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahip. Berrak yatak odası dahilinde pek çok kullanışlı mobilya ve bir yatak odası için temel gereksinim olarak da ifade edebileceğimiz mobilyalar verilmektedir.

Son derece kaliteli ve fonksiyonel bir adet gardırop dahilinde, komodin ve şifonyer de bulunmaktadır. Bu yatak odası takımı hem sağlıklı bir şekilde uykunuzu almak, hem de güne dinç bir şekilde başlamak için ideal bir renk ve kullanıma sahiptir. Son derece ergonomik yatak yapısı ve aynı zamanda dekoratif düzeni ile kendi yatak odası dekorasyonunuzu oluşturmanızı da sağlamaktadır.

Suntalam malzemesi ile imal edilen mobilyalar aynı zamanda sünger ve deri ağırlıklı olarak geliştirilmiştir. Berrak yatak odası takımının bir diğer önemli özelliği de LED aydınlatma sistemine sahiptir. Yatak baş kısmında, komodin üzerinde kolay bir şekilde kontrol edebileceğiniz bu LED aydınlatma aynı zamanda geceleri ve akşam saatleri oldukça şık bir görüntü ortaya çıkarıyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere Berrak yatak odası takımında hem sadelik hem de şıklık hakim ve bunu gece de hissediyorsunuz.

Mobilyalar oldukça kullanışlı. Çekmeceler ve dolap kapakları özel olarak yavaşlatıcı sisteme sahiptirler. Bu sayede dolap kapaklarını kullanımınız esnasında açık bıraksanız bile hızlı ve ani bir şekilde kapanmayacak, bunun yerine daha yavaş kapanacaktır.

Şık tasarıma sahip mobilyaların periyodik olarak bakımını da kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bunun için aşırı kirli olmadıkça hafif nemli bir bez ile kolay bir şekilde mobilyaları temizleyebiliyorsunuz. Ancak uzun süreli sıvı temasından kaçınmanız gerekiyor.

Değinmemiz gereken bir diğer önemli ayrıntı da, mobilyaların genel anlamda daha kullanışlı olduğudur. Hem çekmece hem de dolapların iç raf ve bölmeleri sayesinde büyük ya da küçük türden eşyalarınızı kolay ve oldukça dekoratif bir şekilde saklayabilir, yerleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak Berrak yatak odası takımı hem kullanışlık hem de dekoratif olarak beklentilerinizi karşılıyor. Bu anlamda pek çok müşterimize özel olarak önerebildiğimiz yatak odası takımlarından birisidir.