ANASAYFA

Atlantis Yatak Odası Takımı

Atlantis Yatak Odası Takımı

Canlı renklerden oluşan bir yatak odası takımıdır. Özellikle de canlı renkleri seven ve bu renklere hakim bir yatak odası dekorasyonu yapan müşterilerimizin beğendiği bir yatak odası takımı olarak atlantis aynı zamanda kalite ve fonksiyonelliği ile de beklentilerinizi karşılayacak bir yatak odası takımı olma özelliğine sahiptir.

Atlantis yatak odası takımı dahilinde 1 adet yatak, 1 adet gardolap, şifonyer ve de 2 adet komidin bulunmaktadır. Takım dahilindeki tüm mobilyaların bir yatak odası için gerekli olan temel eşyalar olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda atlantis yatak odası takımının tam olarak yatak odanızı dolduracak bir takım olduğundan emin olabilirsiniz.

Atlantis yatak odası takımını yakından keşfetmeye başladığınızda, dokunarak da anlayabileceğiniz bir malzeme kalitesi vardır. Bu malzeme özel MDF ahşap ve yongalevha malzemeleridir. Başarılı bir kombinasyonla imal edilen mobilyalar hem sağlıklı hem de kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz mobilyaların temizliği de oldukça kolay olmaktadır.

Söz konusu yatak odası olduğunda, burada kullanacağınız mobilyaların şıklığı kadar; sağlık ve hijyen şartlarını karşılıyor olması aynı zamanda da sizlere rahat bir uyku sağlayacak olması da önemli olmaktadır. İşte atlantis yatak odası takımı dahilindeki yatak başta olmak üzere diğer mobilyalar da bu amaç doğrultusunda beklentilerinizi karşılamaktadır.

Özel lake boyalı ve cilalı kapaklar son derece şık bir sunum yapmaktadır. Ayrıca bu kapaklar özel bir yavaşlatıcı sisteme sahip olduğundan dolayı, atlantis yatak odası takımı dahilindeki dolap ve çekmeceleri olan tüm mobilyalar için söyleyebiliriz ki özel yavaşlatıcı sistem sayesinde dolap kapaklarını yada çekmeceleri açık bıraksanız dahi hızlı bir şekilde kapanmayacak, çarpmayacak, bunun yerine çok daha yavaş ve hafif bir şekilde kapanacaktır.

Malzeme kalitesi, modern ve canlı renkleri ile atlantis yatak odası takımını yakından keşfetmenizi mutlaka öneriyoruz. E1 malzeme kalitesinden imal edilen mobilyalar insan sağlığı için uygun olup aynı zamanda uzun yıllar boyunca hijyenik koşullarda kullanabileceğiniz mobilyalar olma özelliğine sahiptir. Kolay temizlenebilir ve şık olmasıyla da beğeninizi kazanacaktır.