ANASAYFA

Belissa Köşe Takımı

Belissa Köşe Takımı

Belissa köşe takımı geniş oturma odanızı ve salonunuzu eşsiz bir bahar-yaz dekorasyonuna göre dekore etmek için son derece ideal bir seçimdir. Özel olarak bahar ve yaz sıcaklığını yansıtan renk ve desenlere sahiptir. Bu tasarımı salonunuz için uygulayabileceğiniz özel bir dekorasyon ile birleştirerek mükemmel bir bahar yaz dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz.

Oldukça şık desenlere sahip yastıkları, tamamen canlı bir baharı temsil ediyor. P kol tipi köşe takımı olarak da, diğer pek çok standart model tasarımdan farklı ve orjinal olarak ön plana çıkmaktadır. Sahip olduğu krem rengi ve hafif tonlar, köşe takımı olarak modern ve şık bir duruş sergilemesini sağlıyor. Tasarımı yakından incelediğinizde ince çizgiler ile son derece şık bir duruş sergilediğini fark edebilirsiniz.

Salon, oturma odası ya da evinizin herhangi bir köşesi bu tamamen size kalmış. Ancak belissa köşe takımının şık duruşunun her odanız ve farklı dekoratif dokunuşlarınız için de uygun olacağından emin olabilirsiniz.

Şıklığı ile ön plana çıkan bu köşe takımı aynı zamanda kullanışlık bakımından da son derece özellikli diyebiliriz. Zero-wall özelliği sayesinde, koltuğunuzu duvara çok yakın bir şekilde yerleştirseniz bile sonrasında yatağa dönüştürebilmeniz için ya da depolama özelliğini kullanabilmeniz için tekrar öne doğru çekmenize, taşımanıza gerek yoktur.

Yatağa dönüştürülebilir olması özelliği ile gerektiğinde kolay ve pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ergonomik bir yatağa dönüştürmeniz mümkündür. Çok kullanışlılık bakımından beklentilerinizi karşılayan bu köşe takımı aynı zamanda alt kısmının açılabilir olması ile de depolama özelliğine sahiptir. Geniş depolama alanında pek çok türden farklı eşyanızı saklayabilirsiniz.

Bu köşe takımının bir diğer önemli kullanışlı özelliği ise odanızın büyüklüğüne ve odanızı kullanım şeklinize göre koltuk takımını farklı varyasyonlar olarak düzenleyebiliyor olmanızdır. Her parça birbirine uyumlu olduğundan odanızın düzenine göre uygun bir köşe takımı oluşturmak çok daha kolay oluyor.

Tasarım, çok amaçlı kullanım ve rahatlık bakımından beklentileri karşılayacağından emin olabileceğiniz Belissa köşe takımı aynı zamanda kolay temizlenebilir bir kumaş yapısına sahip olması ile de sürekli olarak hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sağlıyor.