ANASAYFA

Valentina Salon Takımı

Valentina Salon Takımı

Genelde salon takımları söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerin başında klasik renk ve tasarımlar gelmekte. Böyle olunca özellikle de gençler evlerini dekore ederken ihtiyaçlarını en iyi şekilde nasıl karşılayabileceklerini düşünüyorlar. Valentina salon takımı ise tam da bu noktada devreye giriyor ve müşterilerimize istediklerini vermeyi hedeflemekte.

Salonun dekorunun şık ve zarif bir hale getirmek isteyenler için özel olarak hazırlanan Valentina salon takımı iki renkten oluşturulmaktadır. Asaletin simgesi olan beyaz ile son dönemlerin gözde rengi olan mavinin en güzel tonu bu salon takımında birleşti. Oldukça yumuşak bir kumaş dokusuna sahip olan salon takımı sayesinde uzun süreler boyunca koltuklara oturulsa dahi herhangi bir rahatsızlık hissedilmeyecektir.

Valentina salon takımında kullanılan kumaşlar kolay temizlenebilmektedir. Böylece koltuklar kullanılırken temizlenmeleri esnasında hiçbir sorun ortaya çıkmayacaktır. Gerek tekli gerekse üçlü ve ikili koltukların ayakları klasik tarzdaki salon takımlarındaki modellere oranla daha yüksektir. Böylece temizliği oldukça kolaydır. Lükens ayaklar Valentina salon takımına hiç olmadığı kadar şık bir görüntü sağlamaktadır. Kahve ve ekru olmak üzere iki farklı renk alternatifi bulunan ayaklardan müşterilerimiz isteklerine en uygun olanları rahatlıkla seçebilirler.

İkili ve üçlü koltukların kol ve sırt kısımları eğimli bir forma sahiptir. Böyle olunca yalnızca rahat değil aynı zamanda şık bir görünüm de elde edilmiş olacaktır. Bu kısımlardaki kök çektirmeli kapitone uygulaması Valentina salon takımına hem şık hem de spor bir görünüm sağlamayı başarmıştır.

Salon takımında genel olarak beyaz renk hakimdir. Üçlü ve ikili koltuklardaki beyaz detaylar mavi kırlentler ile renklendirilmektedir. Tekli koltuklarda ise mavi renk kullanılmıştır. Böylece Valentina salon takımındaki renk uyumunun yanı sıra salon içerisinde kullanılmak istenilen diğer aksesuarlar ile uyum da yine oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır. Salon takımında yer alan parçalarda kullanılan süngerlerin hepsi sağlığa zarar vermeyen süngerlerdir. Dolayısıyla artık isteyen herkes aklında herhangi bir soru işareti kalmadan gönül rahatlığı ile bu takımı evlerinin en güzel yerinde diledikleri gibi kullanabilirler.