ANASAYFA

Tender Salon Takımı

Tender Salon Takımı

Genel olarak pek çok kişi misafirleri için özel bir oda hazırlamak yerine salonlarını misafir odası gibi hem rahat hem de şık bir hale getirmek istiyor. Ancak normalde misafir odası dediğimiz zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerin başında otururken insanlara rahatsızlık veren salın takımları geliyordu.

Şimdilerde ise artık üreticiler bu konuda birbirinden etkili çalışmalar yapmaya başladılar. Ve bu çalışmaların sonucunda da ortaya düşünülenden çok daha farklı, rahat, modern ve şık tasarımlar çıkmaya başladı. Tender salon takımı ise özellikle de son dönemlerin gözde takımlarından bir tanesi olarak ön plana çıkmaya başlamakta.

Koltukların iskeletleri çelik konstrüksiyondur. Böylece çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun olmadan rahatlıkla kullanılabilecektir. Özellikle de salonlarda bu tarz mobilyaların kullanılması sayesinde artık misafirler mümkün olan en rahat şekilde ağırlanmış oluyorlar. Koltuklarda kullanılan süngerler ise 32 DNS yüksek yoğunluğa sahiptir. Pek çok kişi normalde sünger kullanılan koltukların bir süre sonrasında ilk zamanlardaki formunu yitirdiğini düşünürler ve bundan dolayı da onları yenilemek zorunda kalırlar.

Tender salon takımında ise böylesine bir sorun söz konusu değildir. Koltuklar ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın formunda herhangi bir sorun kendini göstermeyecektir. Salon takımının en önemli özelliklerinden biri ise koltukların her birindeki hareketli başlıklar. Klasik tarzdaki salon takımlarının aksine Tender salon takımında başlıklar isteğe bağlı olarak ayarlanabilmektedir. Hareketli başlık yalnızca tek kişilik koltukta bulunmamaktadır.

Tekli koltuk diğer koltuklara göre çok daha yumuşak kesimlere sahiptir. Üçlü ve ikili koltuklarda insanların rahatça oturabilmeleri adına kendi renginden farklı yastıklar kullanılmaktadır. Modelin orijinalinde fildişi ve kahverengi birlikte kullanılmış. Koltuklarda ana renk fildişi iken yan kısımlarında kahverengi ince ikişer çizgi bulunur. Yastıklarda ise ana renk kahverengidir ve burada kullanılan tek çizgi fildişi olarak belirlenmiştir. Ancak 250’den fazla renk seçeneği burada insanların beğenisine sunulmaktadır. Salon takımının ayakları da yine yastıklar ile aynı renkte olup yapılacak olan seçim ile renginde değişim yapılabilmekte; böylece tam anlamıyla istenilen tarzda mobilyalar hazırlanabilmektedir.