ANASAYFA

Safari Salon Takımı

Safari Salon Takımı

Salon takımı seçerken pek çok kişi önceliği görsele vermekte. Çünkü bu tarz ürünler genel olarak misafirler için kullanılmak istenmektedir. Fakat dışarıdan bakıldığı zaman çok güzel görünen pek çok salon takımı ne yazık ki istenildiği gibi uzun süreler boyunca kullanılamamaktadır. Böyle olunca da satın alımlarından kısa bir süre sonrasında ne yazık ki bunlar yerine yenileri satın alınmak zorunda kalınmaktadır.

Özellikle de gençler artık salon takımlarını hem misafirleri hem de kendilerinin günlük kullanımları için tercih etmekte. Böyle olunca da mobilya seçimi esnasında hiç olmadığı kadar dikkatli oluyorlar. Şimdilerde Safari salon takımı ile birlikte artık hem misafir odasında hem de salonda sorunsuzca kullanılabilecek rahat ancak şık bir takım satın alınmış olacak.

Koltukların iskeletleri çelik konstrüksiyondan üretilmiştir ayrıca S zigzag çelik yaylar kullanılmıştır. Yayların kullanıldığı 3’lü kanepeler sayesinde çok uzun süreler boyunca üzerinde oturulmasına rağmen 32 DNS süngerlerde ya da koltukların iskeletlerinde herhangi bir sorun kendini göstermeyecektir. Tekli berjerde orijinal takım esas alınırsa beyaz üzerine farklı renklerde desenleri bulunan bir tane yastık vardır. Üçlü koltuklarda ise rahatlığı arttırması adına yeşil ve sarı yastıkların yanı sıra yine berjerde kullanılan yastık modelinden iki tane bulunmaktadır. Ürünün orijinalinde kullanılmakta olan renk yerine farklı bir renk tercih etmek isteyen kişiler ise onlara sunulmuş olan 10 farklı renk ve kumaş dokusu arasından dilediklerini sorunsuzca tercih edebilirler.

Bu sayede ortaya tam anlamıyla istenilen tarzda salon takımları çıkmış olacaktır. Takımların alt kısımlarında kullanılan ayaklar ise kahverengidir. 3’lü koltuk takımının sırt kısmında ise makas kullanılmıştır. Böylece gündüzleri koltuk olarak kullanılacak olan bu mobilyalar, akşamları kolaylıkla açılarak yatak haline gelecektir. Üstelik açıldıkları zaman oldukça geniş bir alanın ortaya çıkması sonrasında özellikle de kalabalık misafirlerini evinde nasıl ağırlayabileceğini bilemeyen kişiler tek bir salon takımı ile birlikte pek çok farklı fonksiyonu da aynı anda kullanma imkanına erişmiş olacaklar. Üç parçadan oluşan bu takıma istenirse aynı salon takımı bünyesinde parçalar eklenerek büyük alanlar değerlendirilmiş olacaktır.