ANASAYFA

Richmond Oturma Grubu

Richmond Oturma Grubu

Evinin salonunda ya da misafir odasında kullanılacak olan oturma grubu pek çok kişiye göre çok şık olmalıdır. Bundan dolayı da rahatsız, uzun süreler boyunca üzerinde oturulamayacak ve günlük olarak kullanılamayacak tarzdaki oturma grupları arasından seçimlerini yapmak zorunda kalabiliyorlardı. Şimdilerde ise onlara sunulan birbirinden farklı oturma gruplarını inceleyerek bunlar arasından isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek olan modelleri rahatlıkla seçebiliyorlar. Richmond oturma grubu, şimdilerde rahatlık ve şıklığı tek bir modelde buluşturabilen oturma grupları arasında yer almakta.

Sahip olduğu modern çizgiler ile insanları etkilemeyi başaran Richmond oturma grubundaki tekli, üçlü ve ikili koltukların sırt ve kol kısımlarında özel pedler bulunmaktadır. Bunlar sayesinde uzun süreler boyunca oturma grubunda oturulduğu zaman herhangi bir rahatsızlık hissedilmeyecektir. Bu pedlerde ve oturma gruplarda soft sünger kullanılmaktadır. Böylece Richmond oturma grubu istenilen her yerde rahatlıkla kullanılma uygun şekilde hazırlanmış olmaktadır. Bütün aile bireyleri bu oturma grubu üzerinde daha öncesinde olmadığı kadar eşsiz bir konfora sahip olmanın keyfini doyasıya yaşayabileceklerdir.

Bununla birlikte Richmond oturma grubunda yer alan üçlü koltuk jump&bed mekanizmasına sahiptir. Böylece oldukça kısa bir süre içerisinde tek seferde yatak olabilmektedir. Dolayısıyla oturma grubunu mümkün olan en kullanışlı şekilde kullanmak isteyen herkes, bu oturma grubu ile birlikte istediklerini rahatlıkla elde etmiş olacaktır.

Bilindik oturma gruplarının aksine Richmond oturma grubunun ahşap ayakları, koltukların yerden yüksek olması adına özel olarak hazırlanmıştır. Bu ayaklar oturma grubunun yalnızca zarif bir görüntüye ulaşmasını sağlanmıyor aynı zamanda çok kolay bir şekilde temizlenmesine de imkan tanımış oluyor.

Bej rengi Richmond oturma grubu oldukça kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Böylece isteyen herkes sorunsuzca oturma grubunu kullanabilecektir. Oturma grubunda aynı renk yastıklar bulunmaktadır. Bu yastıklar tekli, ikili ve üçlü kanepe boyutlarına uygun olacak tarzda hazırlanmıştır. Bazıları oturma grubundaki yastıkların aynı renk olmasının görüntüyü çok sade bir hale getirebileceğini düşünse de markanın sadelikten yana olan modeli bu yastıklar ile birlikte oldukça etkili bir şekilde tamamlanmış olacaktır.