ANASAYFA

Rapid Salon Takımı

Rapid Salon Takımı

Normalde salon takımları denildiği zaman insanların akıllarına gelen mobilya türleri bellidir. Böyle olunca da insanlar ne kadar isterlerse istesinler bu parçalar arasından seçimlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Lakin Rapid salon takımı ile birlikte ise bu konudaki düşünceler artık ortadan kaldırılmaya başlamış durumda.

Orijinal tasarımda her ne kadar siyah beyaz renkler kullanılmış olsa da müşterilerin isteklerine bağlı olarak 150’den fazla renk ile bu salon takımı hazırlanmış olacaktır. Bu salon takımını bilindik takımlardan ayıran en büyük özelliklerinden bir tanesi ise 32 DNS yüksek yoğunluktaki sünger kullanılmaktadır. Böylece çok uzun süreler boyunca kullanılmasına rağmen süngerlerin kullanımında herhangi bir sorun kendini göstermeyecektir.

Oldukça etkili doku yapısının yanı sıra salon takımındaki koltukların iskeletleri çelik konstrüksiyondur. Dolayısıyla Rapid salon takımı yalnızca misafir odasında değil, günlük olarak salonda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca salon takımı yalnızca oturmak için kullanılmıyor. Eğer istenirse yatak özelliği de istenildiği gibi kullanılabilmektedir. 3’lü yataklı kanepenin yanı sıra koltuklar da yine yatak olma özelliğine sahiptir.

Dolayısıyla salon takımının alınmasından sonra yalnızca üçlü koltuk değil ikili koltuk da aynı şekilde yatak olarak kullanılabilir. Salon takımı içerisindeki parçalar isteğe bağlı olarak değiştirilebilmektedir.

Salon takımının ayak bölümü de yine özel olarak tasarlanmaktadır. Dört ayağın yan tarafındaki bağlantı noktalar ön kısımdakilere oranla çok daha kalındır. Böyle olunca da herhangi bir sorun olmadan istenildiği gibi kullanılabilecektir. Siyah beyaz salon takımındaki kırlentlerin rengi siyahtır. Bu kırlentler de aynı salon takımının genelinde olduğu gibi farklı renklerde hazırlanabilmektedir.

İki renkli olan bu salon takımında koyu renkli parça koltukların alt kısmında kullanılmaktadır. Üst kısmı ise açık renkli kumaş ile kaplıdır. Birbiri ile uyumlu olan iki renk sayesinde salon modern ve rahat görünümünü korumayı başaracaktır. Koltukların kenar kısımları için özel bir eklemeler yapılmamıştır. Bunun yerine iki parçalı olan koltuğun sünger kısmı yan kısımlardan yukarıya doğru şekillendirilmiştir. Rapid salon takımı genel olarak konfor ve rahatlığı oturma odasında barındırmak isteyen kişilerin isteklerini en iyi şekilde yerine getirmiş oluyor.