ANASAYFA

Pamela Oturma Grubu

Pamela Oturma Grubu

Günümüzde artık pek çok kişi oturma grubu seçerken mümkün olduğu kadar modern ürünleri seçmeye özen gösteriyor. Ancak bu aşamada ne yazık ki karşılarına tam olarak onların isteklerini karşılayabilecek tarzda oturma grupları çıkmıyor. Böyle olunca da beğenmedikleri ancak onların isteklerine en yakın tarzdaki ürünleri incelemek zorunda kalıyorlar. Pamela oturma grubu ise artık bu konudaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

Yeşilin en güzel tonlarını üzerinde barındıran Pamela oturma grubu, modeline özel hazırlanmış olan kol yapısı ve dikiş detayları ile ön plana çıkan modellerden bir tanesi. Böylece evinizde sizi rahat hissettirecek ve yaşam alanınızı tam anlamıyla istediğiniz şekilde dekore etmenize olanak tanıyacak bir modeli kullanmış olacaksınız. Bulunduğunuz alanın yalnızca şık değil aynı zamanda kullanışlı ve ferah bir oturma grubu ile güzelleştirmek isteyen kişiler Pamela oturma grubu ile tam anlamıyla istediklerini elde etmiş olacaklar.

Satın alacağı oturma grubunun aynı zamanda çok amaçlı olmasını isteyen müşteriler, şimdilerde bütün bu istediklerini tek bir model ile elde etmeyi başarıyorlar. Oturma grubunun her bir detayı aslında neden bu kadar fazla tercih edildiğini de gözler önüne sermekte. Pek çok kişi yalnızca yeşil ya da mavi gibi tek renge sahip olan bir oturma grubunun içerisinde bulunduğu alanı boğacağını düşünmekte.

Bunun yanı sıra floral desenli yastıkları ile altta bulunan tek renk başarılı bir şekilde dağıtılmış olacak. Kırlentlerdeki desenler ise oturma grubu ile gelecek olan iki tane tekli koltukta ana desen olarak kendini göstermekte.

3’lü koltukta yer alan zero-wall ve sandık özelliği sayesinde koltuk bir anda yatak haline gelebiliyor. Alttaki sandık ise içerisine koyulacak olan eşyaların sorunsuzca içerisinde saklanabilmesi adına en güçlü parçalardan üretilmekte. Kaliteli ve ergonomik bir oturma grubuna sahip olmak isteyen ancak bu aşamada satın alacağı ürünün onun istemiş olduğu modern görüntüye de sahip olmasını bekleyen müşteriler için özel olarak üretilen Pamela oturma grubu ile birlikte artık pek çok kişi tek bir oturma grubu ile birlikte istemiş olduğu her şeye erişmiş olacak.