ANASAYFA

Pamela Oturma Grubu

Pamela Oturma Grubu

Canlı renkleri ve desenleri ile dikkat çeken bir oturma grubu olan pamela oturma grubu hem kullanışlığı hem de tasarımı ile ön plana çıkıyor. Özellikle de canlı bir renk modeli ve desenli oturma grubu modellerine önem veren müşteriler için önerilebilecek bir oturma grubu modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Pamela oturma grubu evinizin dekoratif havasını daha canlı kılacak pek çok ince detaya sahiptir. Özel dikişleri, estetik duruşu, değiştirilebilir desenli kırlent yapısı ve yazı çağrıştıran yeşil ton rengi seçenekleri ile tam bir ilgi odağı...

Salon, oturma odası ve aynı zamanda misafir odasında da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu oturma grubunu aynı zamanda diğer aksesuar detayları ile birlikte düzenleyerek daha şık bir dekoratif düzen oluşturmanız mümkündür.

Çok amaçlı kullanıma uygun bir yapıya sahip olan üçlü koltuk; bir yatak ya da bir sandık görevi görebilir. Bu da aynı zamanda ergonomik bir yapıya sahip bir yatak olarak da kullanabileceğiniz bir oturma grubu ve de bazı eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir sandık anlamına da geliyor. Ne zaman, nasıl kullanacağınız tamamen size kalmış ancak bu koltuk takımının kullanımlarınız için en ideal ergonomi ve rahatlığı sağladığından emin olabilirsiniz.

Pamela oturma grubu size standart bir oturma düzeneğinden çok daha fazlasını sunar. Evinizin farklı alanları için dekoratif seçenekler ortaya çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu renk düzeni ve değiştirilebilir kırlent yapısı bu amaçlarınız doğrultusunda uyum sağlayan bir yapı ve kullanışlığa sahiptir. Bu aşamada kendinize sormanız gereken soru; bu mobilyaları evinizin neresinde değerlendirmek istiyor olduğunuzdur.

Salon, misafir odası ya da oturma odanız için tekli ya da çoklu bir oturma düzeneği oluşturmanız; berjer, tekli, ikili ve üçlü pamela oturma grubu seçenekleri ile mümkün olmaktadır.

Bir diğer önemli özelliği ise pek çok emsal oturma grubu modellerinde bulamayacağınız türden özel bir kol tasarıma sahip olmasıdır.

Tamamen konfor, kullanışlık ve şıklık kriterleri doğrultusunda geliştirilmiş olan bu oturma takımı beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan, uygun fiyatlı bir oturma grubu seçeneği olarak sizlere sunuluyor.