ANASAYFA

Olivia Oturma Grubu

Olivia Oturma Grubu

Ortama genç ve dinamik bir hava yansıtmaktadır. Bu oturma grubu ile birlikte odanıza farklı renklerle dekorasyon yapmanız çok yerinde bir tercih olacaktır. Nitekim örnek görsellerde de görebileceğiniz üzere, canlı ve enerjik bir hava yansıtılıyor. Bu da olivia oturma grubu ile mümkün…

Olivia oturma grubu sadece sahip olduğu tasarımı ile değil aynı zamanda kalitesi ve işlevselliği ile de beğeninizi kazanacaktır. Bu anlamda keşfedebileceğiniz nadir özel tasarımlardan birisi ve aynı zamanda bir o kadar kullanışlı bir oturma grubudur. Oturma odanız, misafir odanız yada salonunuz için etkili ve şık bir düzen oluşturabilirsiniz.

İşlevsel mobilyalar her zaman için daha avantajlıdır. Olivia oturma grubunu da işlevsellik açısından değerlendirdiğimizde, 3’lü koltuk için söyleyebiliriz ki en önemli özelliği ergonomik bir yatağa dönüştürülebilmesidir. Bu sayede de çok amaçlı kullanabileceğiniz bir oturma grubuna sahip olursunuz. Üstelik sahip olduğu kaliteli sünger yapısı tamamen insan vücudu ile uyumlu olup, bu oturma grubunu ister oturmak ve zaman geçirmek için isterseniz de ihtiyaç duyduğunuzda uyumak için bir yatak olarak tercih edin, her koşulda rahatlığı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Ergonomik sünger yapısının yanı sıra aynı zamanda da kolay temizlenebilir bir kumaş yapısına sahiptir. Mobilya bileşenlerinde kesinlikle insan sağlığına zararlı bileşeneler bulunmamaktadır. Nitekim olivia oturma grubu aynı zamanda E1 malzeme kalitesi dediğimiz kaliteye uygun olup, bu doğrultuda sağlıklı ve hijyenik kullanım kurallarına tam uygundur.

Olivia oturma grubunu tercih ederseniz, odanıza birden fazla canlı rengin hakim olduğu bir dekorasyonu uygulamanızı öneriyoruz. Nitekim bu şekilde mobilyaların yansıttığı bahar esintisi canlılığını en iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Salonunuz, oturma odanız yada misafir odanız için son derece şık bir oturma grubu takımı. Aynı zamanda gerektiğinde de kullanabileceğiniz bir yatağı sizlere bir arada sunuyoruz. Dekoratif ve işlevsel sehpa ile harika bir uyumu yakalayabilir, odanız için en iyi yerleşimi yapabilirsiniz. Hem şıklık, hem de işlevsellik bakımından olivia oturma grubunun bulabileceğiniz sayılı oturma gruplarından birisi olduğunu söyleyebiliriz.