ANASAYFA

Nesta Oturma Grubu

Nesta Oturma Grubu

Sade ve zarif tarzıyla dikkat çekiyor. Salonunuzun kullanım kapasitesine göre uygun bir düzenek oluşturmanızı sağlayan farklı koltuk seçenekleri mevcut. 3’lü koltuk olarak adlandırılan koltuğun yanı sıra tekli model ile de salonunuzu, oturma odanızı düzene sokabiliyorsunuz. Odanızı baştan yaratmak mı istiyorsunuz, yeni bir eve mi yerleşiyorsunuz yada mobilyalarınızı yenilemek mi istiyorsunuz? O halde nesta oturma grubu tam olarak beklentilerinizi cevap verebilecek bir oturma grubudur.

Nesta oturma grubunun en önemli özelliklerinden birisi de yüksek ayaklara sahip olmasıdır. Yüksek ayaklar daha rahat bir şekilde temizlik yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle de yerleri temizlemek için kullanılan genel süpürge makinası alet modellerini düşündüğümüzde, bu özellik son derece faydalı olmaktadır.

Nesta oturma grubu için farklı yastık kılıfı seçenekleri mevcuttur. Dilerseniz sizler de kendi beğenileriniz doğrultusunda bir yastık kılıfı tercih edebilirsiniz. Öte yandan oturma grubunun rengi dolayısıyla pek çok türden farklı dekoratif ev ortamı için uygun olabileceğini belirtmeliyiz. Örnek görsellerde de gördüğünüz üzere, odanızda veya evinizin genelinde hakim bir dekorasyon anlayışı varsa, nesta oturma grubu renk ve mobilya tasarımı ile ortama uyum sağlamaktadır.

Tasarım olarak beklentileri karşılayan bir mobilya yapısına sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda da işlevsel olduğunu söylemeliyiz.

E1 malzeme kalitesi sayesinde, mobilya yapısı gereği hiç bir şekilde insan sağlığına zararlı sayılabilecek bileşenleri içermediğini söyleyebiliriz. Bu da uzun yıllar boyunca, sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bir oturma grubu olması anlamına gelmektedir. Yine söz konusu E1 malzeme kalitesine sahip olmasının bir diğer önemli avantajlarından birisi de kumaş kalitesinin uzun ömürlü olması ve aynı zamanda da kolay temizlenebilir bir yapıda olmasıdır. Hiç ummadığınız anda lekenin bulaşmasını artık dert etmeyin çünkü hafif ıslak bir bez ile kolayca leke çıkarılabilir.

Nesta oturma grubunun pek çok anlamda beklentilerinizi karşılayacak bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Bir oturma grubundan beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunacağından emin olabilirsiniz. Rahatlık, konfor da bu kriterlere dahildir. Nitekim sahip olduğu ergonomik sünger yapısı sayesinde; oturmak, uzanmak ve her türlü zaman geçirmek vücudunuz için uygun yapısı sayesinde çok rahat olacaktır.