ANASAYFA

Milena Oturma Grubu

Milena Oturma Grubu

Klasikliği soft renkler ile bütünleştiren Milena oturma grubu, özellikle de tasarımı ile son dönemlerin gözde oturma gruplarından bir tanesi olarak ön plana çıkmakta. Klasik tarzda bir oturma grubu isteyen ancak koyulacağı ortamda çok fazla ağır görünümün kendini göstermesini istemeyen kişilerin seçtiği oturma grubu, müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekte.

Evinizdeki dekorasyonu oturma grubu ile birleştirmek isteyen ancak bunun için mümkün olduğu kadar sade ancak etkili bir oturma grubu seçmeyi düşünen müşterilerin tam olarak aradığı model olan oturma grubu, kendine has dikişlerinin yanı sıra özel kol yapısı ile görenleri büyülemeyi başarıyor. Oldukça açık renklere sahip olan oturma grubunun hareketlenmesini sağlayan şey ise hiç şüphesiz ki kırlentleri.

Oturma grubu ile aynı renkte olan kırlentlerin yanı sıra açık pembe kırlentleri sayesinde bulunduğu ortamda kendini oldukça etkili bir şekilde gösterme kapasitesine sahipler. Bir anda tüm gözleri üzerine getirmeyi başaran Milena oturma grubu yalnızca misafir odasında değil bununla birlikte salon ve oturma odasında da sorunsuzca kullanılabilmektedir. Genel olarak sade bir tasarıma sahip olan bu oturma grubunu birbirinden farklı aksesuar ile birlikte oda içerisinde düzenlenme imkanına sahipler.

Pek çok kişinin satın aldıkları oturma grupları ile alakalı en fazla yaşadıkları sorun kullanışsız olması. Ancak bu oturma grubunda durum oldukça farklı. Zero – wall özelliği sayesinde üçlü koltuk oldukça kolay bir şekilde yatak olabiliyor. Sandıklı yapısı ile birlikte isterseniz koltuğun altına istediğiniz şeyleri rahatlıkla koyabilirsiniz.

Bir üçlü koltuk, bir iki ve iki tane tekli koltuğu ile ister tek bir odada ister farklı odalarda birbirinden güzel dekorasyon fikirleri ile kullanılabilen bu oturma grubu insanlara daha öncesinde hiç olmadığı kadar farklı seçenekleri sunmakta. Satın alacağı oturma grubunda en yüksek konforu yaşamak isteyen ancak bunu tek bir takım ile nasıl yapabileceğini bilemeyen herkes Milena oturma grubu ile birlikte bu isteklerini yerine getirmiş olacaklar. Özellikle de klasik ve modern parçaları tek bir yerde birleştirmek isteyen kişiler, bu mobilya ile istediklerini yerine getirmiş olacaklar.