ANASAYFA

Laura Koltuk Takımı

Laura Koltuk Takımı

Canlı desen ve renkleri ile ön plana çıkan bir koltuk takımı olan Laura koltuk takımı aynı zamanda ergonomik ve rahat oluşu ile de beğeni topluyor. Tamamen rahatlığa odaklanmış bir yapıya sahip. Bunun için her köşede şık desenli yastıklar mevcut. Uzanmak, oturmak, rahatlamak ve çok daha fazlası için kullanabileceğini bir koltuk takımı.

Eviniz için koltuk takımı alırken iyi düşünürsünüz. Çünkü tercih edeceğiniz koltuk takımının hem kullanışlı hem de şık olmasını istersiniz. Laura koltuk takımı da tam olarak bu beklentilerinizi karşılamak üzere geliştirilmiş bir koltuk takımıdır.

Kaliteli kumaş ile geliştirilmiş koltuk yüzeyi sürekli kullanımlarda hijyenik ve sağlıklıdır. Gerektiğinde kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebiliyorsunuz. Bu koltuklara oturduğunuzda ise asıl rahatlığı hissediyorsunuz. Çünkü tam olarak bir insan vücuduna göre tasarlanmış eğimlere açılara ve sünger ergonomisine sahip. Dolayısıyla rahatlık anlamında da tam puan alacağını düşündüğümüz bir koltuk takımı ile karşı karşıyasınız.

Odanızın genişliğine ve şekline göre; ikili, üçlü ya da tekli modelleri yerleştirin ve canlı desenler ile muazzam bir dekorasyon ortaya çıkarın. Doğa temasının ne kadar başarılı aksesuar ve renkler ile ön plana çıktığını fark ettiniz mi? Sevdikleriniz ile birlikte ya da yalnız başınayken de güzel bir vakit geçirmenizi sağlayacak, şık bir oturma odası hayal ediyorsanız, laura koltuk takımını mutlaka düşünmenizi öneriyoruz.

Laura koltuk takımı modelini kullanışlı yapan pek çok özelliği var. Yatağa dönüştürülebilir olması ve aynı zamanda zero-wall özelliği de bunlardan birisidir. Bu sayede koltuğu duvara çok yakın bir şekilde bulundursanız da, buna rağmen kolayca yatağa dönüştürebilmenizi sağlıyor. Evet, yanlış duymadınız; bu koltuk takımı kolayca bir yatağa dönüştürülebiliyor. Hem de tüm gece boyunca ergonomik yapısıyla rahat bir şekilde uyuyabileceğiniz bir yatak!

Sağlığa zararlı olmayan, ergonomik ve aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilen sünger yapısına sahip olmasıyla da beğeninizi kazanacağından şüphemiz yok. Yumuşak kumaş dokusu ve fonksiyonel yapısıyla tam anlamıyla beklentilerinizi karşılayacak bir koltuk takımı olduğunu söyleyebiliyoruz. Kesinlikle önerebileceğimiz bir koltuk takımı modelidir.