ANASAYFA

Kolin Family İkili Kanepe

Kolin Family İkili Kanepe

Son derece şık ve aynı zamanda kullanışlı bir kanepe modeli olan kolin family, sahip olduğu desen ve renkleri ile modern bir tarzı yansıtıyor. Hemen her oda dekorasyonuna uygun bir yapıya sahip olmasının yanı sıra son derece kullanışlı olması da bu kanepeyi; salon, oturma odası ve daha pek çok alanda tercih etmenize olanak sağlıyor.

Kolin family ikili kanepe, daha çok krem renginin ön plana çıktığı bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle oldukça sade ve şıktır. Bu tasarımı özel kılan dikişleri ve çizgileri de detay olarak gözlemleyebiliyorsunuz. Yastıklar daha canlı olmakla birlikte, dekorasyonu tamamlamaktadır.

Kolin family ikili kanepe modelimizin bir diğer önemli özelliği de oldukça kullanışlı olarak, yatağa dönüştürülebilme özelliğidir. Bu sayede bu kanepeyi dar bir alanda kullansanız da, çok amaçlı kullanıma uygun olduğundan, ihtiyaç duyduğunuz takdirde kolay bir şekilde yatağa da dönüştürebilir ve tamamen ergonomik yapısı sayesinde rahat bir şekilde uzanabilirsiniz. Üstelik iki kişilik bir alan mevcut.

Bir diğer önemli özelliklerinden birisi de depolama ihtiyacını karşılayabiliyor olmasıdır. Nitekim alt kısmını kolayca çektiğinizde, bu kısma yerleştirebileceğiniz eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Geniş alanı sayesinde pek çok farklı türden eşyanızı koyabilmeniz mümkündür.

Kullanım sürecinde de fark edeceğiniz gibi kumaşın özel yapısı sayesinde kolay kolay kir tutmuyor ve aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Bu nedenle özel kumaş yapısını da seveceğinizi düşünüyoruz.

Dokunduğunuzda o eşsiz yumuşaklığı hissedebileceğiniz özel sünger ve kumaş yapısı aynı zamanda tamamen sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Bu da; hem sağlıklı hem de hijyenik bir kullanım sağlar. Periyodik olarak yapmanız gereken koltuk temizliğini basit temizlik cihazları ile bile en etkili bir şekilde yapabilmeniz mümkündür. Bu da size hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlar.

Kullanışlık, rahatlık ve şıklık beklentilerinizi en iyi bir şekilde karşılamaya aday bu ikili kanepe modelimiz aynı zamanda çok kullanışlı ve son derece fonksiyonel olması ile de beğeni topluyor. Evinizin salonu, oturma odası, yemek odası ve pek çok yerinde tercih edebileceğiniz bir kanepe modelidir.