ANASAYFA

Fransua Oturma Grubu

Fransua Oturma Grubu

Sade ve bir o kadar da şık bir rahatlık arayanlar için ideal bir tasarıma sahip Fransua oturma grubu aynı zamanda çok fonksiyonlu olması ile de son derece kullanışlı bir rahatlık sunma özelliğine sahip.

Evinizin dekorunu en iyi bir şekilde yansıtacak olan özel renk modeli ile salonunuzda ya da misafir odanızda tercih edebileceğiniz son derece şık bir modeldir.

Fransua oturma grubunu ayrıca kullanışlık bakımından incelersek; sahip olduğu zero-wall özelliği sayesinde, çok kolay bir şekilde yatağa dönüştürebilmeniz mümkündür. Sonuç olarak bu koltuk takımımızın hem bir yatak olarak hem de bir oturma grubu olarak; rahatlık, ergonomi ve kullanışlık beklentilerini en iyi bir şekilde karşıladığını söyleyebiliyoruz.

Müşteriler mobilya tercihlerini yaparken aynı zamanda evin dekoratif düzenini göz önünde bulundurmaktadırlar. Bu anlamda sade ve şık bir tasarıma sahip olmasıyla pek çok türden farklı dekoratif düzen seçeneklerine uyum sağlayan bir mobilya olma özelliğine sahiptir.

Fransua oturma grubu sadece “ikili koltuk” seçeneği ile sınırlı değildir. Nitekim modeller arasında tekli ya da üçlü model seçeneklerini de görebilirsiniz. Burada özel olarak belirtmeliyiz ki; zero-wall olarak da ifade ettiğimiz sistem sadece üçlü koltuk modelinde bulunmaktadır. Nitekim sağladığı alan ve ölçüleri bakımından bu üçlü koltuğun bir yatağa dönüştürülebilmesi daha kullanışlı olmaktadır.

Sahip olduğu sünger kalitesi ile; oturmak, yaslanmak, dinlenmek, uyumak, uzanmak ve diğer her türlü kullanımlarınız için son derece ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu aynı zamanda sizlere verilecek yastıklar ile birlikte de daha kullanışlı olmasını sağlıyor.

Evinizde her aile bireyinin rahatlıkla kullanabileceği bu mobilyalar aynı zamanda misafir odası için de son derece ideal bir tasarım ve kullanışlığa sahiptir.

Tekli, ikili ya da üçlü (aynı zamanda yatak) oturma koltuğu seçenekleri ile evinizin alanına ve kullanımına uygun bir şekilde dilediğiniz model ya da modelleri tercih edebilirsiniz.

Evinizin canlı ya da daha hafif bir dekoratif düzeni olması fark etmeden tercih edebileceğiniz bu koltuk takımları, sizlere hem daha konforlu bir zaman geçirebileceğiniz alanı oluşturmanızı sağlayacak hem de evinizi dekoratif olarak da tamamlayabileceksiniz.