ANASAYFA

Elantra Salon Takımı

Elantra Salon Takımı

Klasik ile modernin tek bir takım üzerinden sunulduğu Elantra salon takımı, deri ve kumaşın birlikte yer aldığı oldukça güzel görünüme sahip bir takım olarak ön plana çıkmakta. Normalde deri salon takımları söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerin başında aşırı klasik görünümü gelmekte. Ancak Elektra salon takımı ile birlikte iki farklı kumaş türü oldukça güzel bir uyum yakalamayı başarıyor.

Chester tarzının sahip olduğu karakteristik yapısı düğme çektirme uygulaması bu salon takımı üzerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra makrome dikiş yapılmış olan salon takımı bu sayede bilinenden çok daha farklı ve istenildiği gibi üst düzey tarzda görselliğe sahip olmaktadır. Salon takımında kullanılmakta olan deriye lazer kesim ile desen verilmektedir. Flok kumaş uygulamasının yapılmış olduğu ve özel tasarım kol kırlentleri de salon takımına oldukça özgün bir hava katmış olacaktır.

Normalde salon takımı kırlentleri söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeyler klasik tarzdaki kırlentlerdi. Böyle olunca da bu parçaların takım üzerinde yalnızca bilindik bir görüntüsü olacağı düşünülürdü. Ancak Elantra salon takımında kullanılan kırlentlerin bir kısmı görüntünün göz yormaması adına sade hazırlanırken diğeri ise farklı renkleri üzerinde barındıracak tarzda hazırlanmaktadır. Salon takımındaki parçaların ayakları, bilindik tarzın çok dışındadır. Yüksek ayaklı olan bu parçalar sayesinde hem görünüş istenilen başarılı sonuçları elde ediyor hem de çok kolay temizlik sağlanmış oluyor.

Elantra salon takımı berjer, tekli koltuk, üçlü koltuk seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Tekli koltuk ve berjer seçenekleri takım içerisinde oldukça uyumlu bir şekilde yer almaktadır. Alternatiflerin fazla olması sayesinde özellikle de geniş mekanlar için salon takımı seçmek isteyen ancak birbiri ile uyumsuz parçaları kullanmak istemeyen insanlar Elantra salon takımını gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Salon takımında kullanılan kumaşlar kolay temizlenebilir tarzdadır. Böylece temizlenmesi esnasında ekstradan ürün kullanılması gerekmeyecektir. Ayrıca Elantra salon takımı içerisinde kullanılan süngerler de yine uzun süreli kullanıma uygundur. Dolayısıyla günlük kullanım için gönül rahatlığı ile bu salon takımını kullanabilirsiniz.