ANASAYFA

Efect Koltuk Takımı

Efect Koltuk Takımı

Oldukça renkli desenler ve aynı zamanda sade tasarımın bir arada olduğu bir koltuk takımı. Bu koltuk takımını evinizin oturma odasını modern bir dekoratif düzene dönüştürmek için tercih edebilirsiniz. Efect koltuk takımı tekli, ikili ya da tercihinize bağlı olarak üçlü olarak da tercih edebileceğiniz koltuk seçeneklerinden oluşmaktadır. Odanızın yapısına ve büyüklüğüne göre uygun koltuk takımlarını tercih ederek uyumlu bir düzen oluşturabilirsiniz.

Efect koltuk takımını özel kılan pek çok özelliği var. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olması da bunlardan birisidir. İkili ve üçlü olarak ifade ettiğimiz modeller kolay bir şekilde yatağa dönüştürülebiliyor. Bu özelliği sayesinde çok amaçlı kullanıma uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Çünkü özel olarak insan sağlığına zarar vermeyen ve ergonomik süngeri sayesinde bu koltukta oturmak, kitap okumak, sohbet etmek ve hatta gerektiğinde uyumak bile oldukça konforlu ve rahat.

Efect koltuk takımı dahilindeki koltuklar aynı zamanda bir depolama alanına dönüştürülebilmesi özelliğine de sahiptirler. Bu sayede koltuğu kolayca kaldırarak alt kısımdaki geniş hacimli üniteyi kullanabilirsiniz. Bu iç depolama kısmında farklı türden eşyalarınızı saklayabilir, yerleştirebilirsiniz. Özellikle de oturma odanızda yerde, etrafta duran gereksiz küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz bir alan ve bu sayede odanız daha derli, toplu, temiz görünecektir.

Efect koltuk takımı şıklığı ve kullanışlığı ile ön plana çıktığı kadar, aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilir kumaşa sahip olması ile de beğeni toplamaktadır. Özellikle de uzun dönem kullanımlarınız için koltuğun periyodik olarak uygun kriterlerde temizlenmesi gerektiğinde kolay bir şekilde temizlenebilir bir yüzeye sahiptir.

Koltuk takımı dahilindeki koltukların ayakları ise özel olarak yüksek tutulmaktadır. Bunun nedeni ise daha kolay bir şekilde alt kısmının temizlenebilmesini sağlamaktır. Yumuşak ve kaliteli kumaş yüzeyi sayesinde aynı zamanda yüzeyini de kolay bir şekilde temizleyebiliyorsunuz.

Efect koltuk takımları beğeni ve zevkleriniz doğrultusunda özelleştirilebilir bir kumaş yapısına sahiptir. Bu sayede odanızın dekoratif düzenine uyumlu desen ve kumaşları efect koltuk takımı üzerinde uygulamanız mümkündür. Hem kullanışlık hem de şıklık ve kalite konularında beklentileri karşılayan bir koltuk takımı.