ANASAYFA

Defne Oturma Grubu

Defne Oturma Grubu

Farklı renk seçeneklerine sahip genel olarak bahar havasını yansıtan ve içinizi ısıtacak bir oturma grubu olma özelliğine sahiptir. Özellikle de başarılı bir dekor yapmayı düşünen müşterilerimize önerdiğimiz başlıca oturma grupları arasında gelmektedir. Hem kalitesi hem de tasarımıyla beklentilerinizi karşılayacağına inanıyoruz.

Bu oturma grubunu tamamlayan renkler özellikle de seçildi. Defne oturma grubunu farklı kılan bu renkler, baharın farklı çiçek tonlarını ve sıcaklığını yansıtıyor. Defne oturma grubunu, oturma odanıza, salonunuza en uygun bir şekilde yerleştirebilir ayrıca diğer dekoratif ayrıntılar ile de ortamı tamamlayabilirsiniz. Bu anlamda sizlere sunduğumuz örnek düzenleri inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz.

Mobilyalar için tercih edilen malzemeler, sağlığa zararlı hiç bir bileşen içermeyen aynı zamanda da kolay bir şekilde temizlenebilen E1 malzeme kalitesi standartlarına uygun malzemelerdir. Bu da mobilyaların daha uzun süreli olarak, hijyen ve sağlık kriterlerini sağlayacak olması anlamına geliyor. Öte yandan kolay temizlenebilen bir kumaş yapısına sahiptir. Bu anlamda söyleyebiliriz ki, defne oturma grubu dahilindeki mobilyaların kumaş yüzeyi için basit bir temizlemenin yeterli olabileceğini söyleyebiliyoruz.

Defne oturma grubu farklı türden oturma odası dekorasyonunuz ile de uyumludur. Evinizin genel havasını yenilemek ve bir bahar esintisi dekorasyonuna dönüştürmek için gayet ideal bir dekoratif yapıya sahiptir. Öte yandan kaliteli kumaş dokusu ve mobilya yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir oturma takımıdır.

Defne oturma grubu dahilindeki koltuklar son derece rahattır. Beklediğiniz konforu size sunacak olan bu koltuklarda uyunabilir, sevdikleriniz ile zaman geçirebilir, günün yorgunluğunu atabilir ve daha pek çok şekilde zaman geçirebilirsiniz. İnsan vücuduna tamamen uyumlu, ergonomik yapısı ve kaliteli kumaşı ile tam olarak rahatlığınızı sağlamak üzere geliştirilmiş bir oturma takımıdır.

Defne oturma grubu hem kalitesiyle hem de şıklığı ile sizleri etkileyecek. Oturma odanızı baştan aşağı değiştirmek için en ideal düzeni oluşturabileceksiniz. İdeal bahar renklerinin ön plana çıktığı oturma grubu aynı zamanda kaliteli kumaş ve mobilya yapısıyla da beğenilerinizi kazanacak. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağından emin olabileceğini Defne oturma grubunu yakından keşfetmenizi öneriyoruz.