ANASAYFA

Clara Oturma Grubu

Clara Oturma Grubu

Modern bir tarzı yansıtan clara oturma grubu aynı zamanda fonksiyonel olması ile de isteklerinize cevap veren bir oturma grubudur. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir oturma grubudur. Yine kaliteli sünger yapısı hem yatak olarak hem de oturmak gibi amaçlarınız için sizlere rahatlığı sağlamaktadır.

Clara oturma grubuna dokunduğunuzda ilk fark edeceğiniz şey kaliteli kumaş yapısıdır. Başarılı bir şekilde işlenmiş kumaş ve deri kombinasyonu üzerinde işlenmiş ince desenler sayesinde hem kalite hem de şıklığın başarılı bir şekilde yansıtıldığını söyleyebiliriz. Bu kalitedeki kumaştan, bu derece başarılı bir tasarım örneğini tekrar keşfetmeniz kolay değildir. Bu anlamda clara oturma grubunun orjinal bir yapısı olduğunu söylemeliyiz.

Clara oturma grubu aynı zamanda çok amaçlı kullanılabilir yapısı ile de beğeninizi kazanacak. Oturma grubu dahilindeki 3’lü koltuk, aynı zamanda geniş bir sandığa yada ergonomik rahat bir yatağa dönüştürülebilme fonksiyonelliğine sahiptir. Bu anlamda gerektiğinde bir yatağa dönüştürebileceğiniz ve aynı zamanda da pek çok türden eşyalarınızı saklayabileceğiniz geniş bir sandığa sahip oluyorsunuz. Sahip olduğu zero-wall özelliği sayesinde, bu koltuk takımını odanızın duvarına bitiştirseniz bile yatağa dönüştürürken sorun yaşamıyorsunuz. Sadece bir iki saniyede yatak hazır oluyor.

Clara oturma grubunu yerleştirdiğiniz salonunuzu, oturma odanızı yada misafir odanızı çok daha şık bir hale getirmek tamamen sizin elinizde. Clara oturma grubu tasarımı sayesinde pek çok farklı türden dekorasyona uyum sağlamaktadır. Bu anlamda oturma grubu çevresini ek eşyalarınızla, dekoratif süs eşyaları ile destekleyerek odanızın atmosferini daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz.

Sahip olduğu kaliteli kumaş ve deri kombinasyon yapısı sayesinde kolay kolay kirlenmez, kirlense bile ideal koltuk temizleme yöntemleri ile anında temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Bu koltuk takımının uzun yıllar boyunca beklentilerinizi karşılayabileceğinden de emin olabilirsiniz. Yüksek ayak yapısı sayesinde yer temizliğini yapmanız da zor olmayacaktır. Çok amaçlı kullanılabilir, şık bir koltuk takımı olan clara oturma grubu tekli, çiftli ve üçlü olarak satışa sunulmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda en uygun modeli tercih edebilirsiniz.