ANASAYFA

Clara Oturma Grubu

Clara Oturma Grubu

Clara oturma grubu oldukça başarılı bir deri ve kumaş kombinasyonuna sahiptir. Bu kombinasyon aynı zamanda şık bir desen ve dikiş düzeneği ile şık bir modeli ortaya çıkarıyor. Yaşam alanınız için oldukça rahat bir dekoratif havayı yansıtmasıyla dikkat çeken bu modelimiz aynı zamanda kullanışlık ve şıklık beklentileri olan müşterilerimizin de beklentilerini tam olarak karşılıyor.

Clara oturma takımını tercih etmeyi düşünenler için şimdiden belirtmeliyiz ki; sadece şık bir tasarımı değil aynı zamanda kaliteyi ve çok amaçlı kullanım beklentisini de en iyi bir şekilde karşılamak üzere geliştirilmiş bir oturma grubuna sahip olacaklar.

Sahip olduğu şık ve ince detay tasarımı hemen her tür dekoratif bir yaşam alanına özel olarak uyum sağlamaktadır. Farklı türden amaçlarla kullanıma uygun, ergonomik bir yapısı vardır. Bu da; uzanmak, dinlenmek, zaman geçirmek ya da sadece oturmak gibi farklı davranışlarınızda sizlere rahatlık sağlar.

Clara oturma grubunu özellikle de fonksiyonel özellikleri bakımından değerlendirdiğimizde; ilk göze çarpan fonksiyonel özelliğinin zero-wall özelliği olduğunu gözlemliyoruz. Zero-wall özelliği, üçlü koltuk olarak da sınıflandırdığımızda; model seçenekleri arasında en geniş boyutlara sahip koltuğun sahip olduğu bir özelliktir. Bu sayede koltuk uzanmanıza, yatmanıza ve uyumanıza sadece bir kaç saniyede hazır bir hale gelir. Duvara “sıfır” olsa bile!

Fonksiyonel özelliklerinden bir diğeri de “sandık” görevi görmesidir. Bu da koltuğu aynı zamanda bir sandık olarak değerlendirebileceğiniz anlamına geliyor. Bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş bir mekanizmaya sahiptir.

Özellikle de kol kısmından bahsedecek olursa, bu kısımlarda kullanılan esas malzeme kaliteli deri olup, çoğu zaman ahşap olarak algılanması özel olarak sağlanmıştır. Bu da hem uyumlu hem de kaliteli bir model örneğini ortaya çıkarmıştır.

Clara oturma grubu aynı zamanda kaliteli ergonomik bir sünger yapıya sahip olup; ayak kısımlarının yerden belli bir mesafe yüksek olmasıyla da temizlik kolaylığı sağlamaktadır. Genel olarak şıklık, kalite, kullanışlık beklentilerinizi karşılayan bir koltuk takımı olduğunu söyleyebileceğimiz bu modeli oldukça uygun bir fiyat ile satın alma imkanınız mevcut. Fiyatı pek çok modele oranla uygun.